Безконтактний інфрачервоний термометр Xintest HT-820D

1,050.00 

Тип: інфрачервоний (безконтактний)
Діапазон вимірювань температури: 0 … 100 ° C
Кількість збережених вимірювань: 34
Тип елемента живлення: батарейка 9В тип 6F22 (1 шт.)
Особливості: режим сканування: є, Лазерна указка: є (1 промінь), Роздільна здатність: 0.1 ° C, Час вимірювання: 2 с, Робочі температури: 16 … 40 ° C, Екран: кольоровий.
Комплектація: термометр, Батарейка (1 шт.), М’який чохол, Інструкція, Упаковка.
Габарити (ВхШхГ): 14.5×8.0x4.0 см
Вага: 0.12 кг

Немає в наявності

Категорія: SKU: 70031

Опис

Побутовий прилад 2 в 1, який призначений як для безконтактного вимірювання температури тіла людини (режим -тело-), так й інших не полірованих об’єктів з близької відстані (режим -інші поверхні-).
Корпус пирометра виконаний у формі пістолета з дисплеєм, кнопкою включення (у вигляді курка) і чотирма кнопками управління. Є автоматичний запис результатів вимірювань у вбудовану пам’ять, звукова сигналізація (можна відключати) і одноточковий лазерна указка (можна відключати), яка візуально вказує користувачу на місце вимірювання температури. Одиниці виміру Цельсій або Фаренгейт. У пірометрами передбачені 2 режиму роботи. Перший режим тіло – це медичний режим, який призначений для безконтактного вимірювання температури тіла людини в діапазоні від 32 до 42.9 ° C (у цьому режимі похибка вимірювання низька, і не перевищує 0.3 ° C). Другий режим інші поверхні – це режим звичайного пирометра (в цьому режимі є безперервне сканування температури поверхні з похибкою до 1 ° C). Всі вимірювання повинні проводитися з відстані від 5 до 8-15 см.
Особливістю даного приладу є наявність підсвічування дисплея (можна відключити), яка змінює свій колір залежно від виміряної температури. Зокрема, якщо температура тіла не перевищує 37.5 ° C, то підсвічування залишається зеленою. Якщо температура тіла знаходиться в межах від 37.5 до 37.9 ° C, то підсвічування стає помаранчевої, а понад 38 ° C – червоною. У разі бездіяльності протягом декількох секунд прилад автоматично вимикається.