Кишені для інформаційних стендів – це необхідний елемент для організації робочого простору і захисту друкованої інформації від забруднення і пошкодження.

Кишені створені для того, щоб розміщувати листи з друкованим текстом на аркушах або фотографії, які і при необхідності легко їх поміняти. Накази, розкладу, нова актуальна інформація – найчастіше на стендах все це розміщується за допомогою кишень.

Кишені бувають двох видів:

  • плоскі
  • об’ємні

Плоскі кишені створені для розміщення одного аркуша паперу формату А4 або будь-якого іншого розміру.

Об’ємні кишені – це кишені з бортами, створені для розміщення декількох аркушів паперу, каталогу, книги скарг і пропозицій, рекламних буклетів або флаєрів.

 

Крім того, кишені виготовляються самих різних розмірів, вертикальними або горизонтальними, з виїмкою для витягування або без. Найпопулярнішими є кишені розміру А4, без виїмки.

Також, якщо вам необхідно розмістити на стенді кілька листів інформації, можна розмістити на ньому кишеню-книжку. Це кілька кишень, які перегораються, кількість може бути будь-яким. Такі кишені-книжки дуже зручні для розміщення великого обсягу інформації, одночасно не відходячи від принципу легкої читаності (кожен лист знаходиться в окремій кишеньці) і замінності.

Кріпляться кишені за допомогою спеціалізованої клейкої стрічки. Ми рекомендуємо кріпити кишені виключно зверху і знизу, таким чином сміття не накопичується збоку кишені і аркуш паперу можна легко і швидко замінити.