Showing the single result

Парта Моноблок двомісна без полки фото 52538
Парта Моноблок двомісна без полки
1,441.00 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Габаритні розміри1200×500 мм
Высота:
640 мм – IV ростова група
700 мм – V ростова група
760 мм – VI ростова група
Вага26,2 кг
Каркаспрофильная труба 20×20 мм
порошковая покраска
Стільниця1200×500, ЛДСП 16 мм

Меблі повиннІ бути ергономічними, надійними і безпечними. Купуючи меблі у нас, ви можете навіть не думати про всі ці нюанси.
Висока якість використовуваних у виробництві матеріалів поряд з багатим досвідом, знаннями, майстерністю та високим професіоналізмом співробітників забезпечують стабільно високу якість меблів і комплектуючих.
Весь товар проводитися згідно з усіма вимогами, про що свідчать сертифікати.

Дизайн – студія «Хід Конем» запрошує до співпраці школи, коледжі, училища та пропонує купити комплект шкільних меблів для оформлення аудиторій і забезпечення комфортних умов для навчання. Ми виконуємо замовлення на виготовлення дерев’яної учнівських меблів за кресленнями замовника, а також забезпечуємо надійну доставку придбаного товару по Києву і Україні.
Якісні комплекти навчальної меблів для школи
У продажу представлені готові комплекти – міцні, сучасні та зручні. Зробити швидкий вибір і дешево оформити замовлення Вам допоможе наш електронний каталог.

Тут можна вибрати вироби, які підійдуть для оформлення маленьких класних кімнат і великих аудиторій:

парти моноблок двомісні з поличкою;
парти моноблок одномісні з поличкою;
столи комп’ютерні;
дитячі стільці.
Ви можете недорого замовити виготовлення меблевих комплектів для декількох кабінетів. Надішліть онлайн повідомлення, вкажіть бажані параметри, варіанти оформлення і кількість виробів. Наші менеджери зв’яжуться з Вами по телефону для уточнення ціни окремих предметів і деталей замовлення. Ми гарантуємо високу якість виробів і вартість без переплат!