Показ 1–16 елементів из 115

Sale!
Комплекс для молодших класів фото 55192
Комплекс для молодших класів
963.00  760.00 

  • Розмір 38х60 – 2шт, 60х38-2шт, 121х15 см.
  • З чого виготовлений стенд: пластик ПВХ, високої щільності
  • Якісний щільний друк, без запаху.
  • По Україні доставка протягом 3-5 днів

 

Оформлення кабінету початкової школи
Початкова школа – це один з основних етапів навчання дітей, адже саме тут у школярів починає формуватися своя точка зору, світогляд, перші звички. І для того щоб дітлахи хотіли ходити в школу з задоволенням, хотіли навчатися, пізнавати нове їх потрібно зацікавити, подавати новий для них матеріал в цікавій формі. В цьому Вам допоможуть стенди для початкових класів. Гарно оформлені, яскраві стенди не просто прикрашають інтер’єр класної кімнати чи коридору, а перш за все допомагають школярам засвоїти та запам’ятати важливу інформацію. Тому купити стенди для початкової школи це правильне рішення.

Стенди для початкових класів:

таблиця множення;
види з\’єднань;
мовні куточки;
календар природи;
куточок здоров\’я та гігієни;
алфавіт;
правила поведінки на дорозі, у воді, в лісі;
математична скарбничка та багато інших цікавих та пізнавальних стендів.

Стенди для початкових класів допоможуть зробити оформлення кабінету початкової школи яскравим та цікавим для учнів, що б вони з легкістю адаптувалися до шкільного життя. Адже засвоєння шкільної програми буде більш ефективним, якщо учні будуть знаходитися у затишному та комфортному класі.
Враховуючи кількість інформації яку доводиться сприймати школярам за день, можна зрозуміти чому не всім це вдається легко. Стенди для початкових класів стануть незмінними помічниками вчителя, адже набагато простіше пояснити маленьким школярам інформацію, яка представлена візуально, тобто за допомогою картинок.
Стенди для початкових класів допоможуть вчителю навчати, виховувати, інформувати та розважати школярів. Зміст інформації на стендах повинен бути корисним, пізнавальним, а головне зрозумілим для учнів.
Оформлення коридорів початкової школи
Шкільні коридори – це простір, який варто оформити, зробити його привабливим та цікавим.

Оформлення коридорів початкової школи можна зробити не тільки естетично оформленим, а й перш за все корисним та цікавим для учнів.  На стіни вішаються яскраві стенди, можливо стенди з роботами учнів, їхніми грамотами та досягненнями. Також в коридорі доречно розмістити стенд з правилами поведінки, з безпеки життєдіяльності, символіку.
Доречним буде розміщення стендів з прозорими кишеньками в яких можна розмістити цікаві факти, важливу інформацію про заплановані заходи, про нагороди та перемоги учнів.

Чому варто купити стенди для початкової школи саме у нас.

Продукція нашого виробництва відповідає усім нормам та вимогам державних стандартів.  Яскраві кольори привернуть увагу учнів, якісний дизайн допоможе розмістити необхідну інформацію таким чином, щоб її зміг помітити кожен.
Ми постійно слідкуємо за новинами та реформами у сфері освіти та оновлюємо наш каталог для того, щоб Ви мали можливість купити стенди для початкової школи вчасно та допомогти дітям впоратися з можливими труднощами. Для захисту від механічних пошкоджень рекомендуємо замовити пластикові стенди із ламінацією. Це також захистить шкільні стенди від слідів ручки чи маркеру та негативного впливу сонячних променів. Купити стенди для початкової школи недорого ви можете саме на нашому сайті враховуючи ряд переваг:
• висока якість;
• сучасний дизайн;
• значний термін служби;
• швидкий термін виготовлення;
• демократичні ціни;
• індивідуальний підхід до кожного клієнта;
• швидке оформлення замовлення.

Шкільні стенди розроблені нашими дизайнерами вирізняються універсальністю та практичністю у щоденному використанні.  Замовити пластикові стенди для школи в Україні можна на нашому сайті або за телефонами вказаними на сайті. Доставку здійснюємо по всій території України у короткі терміни.