Для чого необхідний стенд пожежна безпека в дитячому садку

розміщено в: Новини сайту | 0

З самого раннього дитинства кожна дитина повинна дізнаватися про небезпеки, які існують в навколишньому світі. Всілякі ситуації, які стосуються вогню, не є винятком. Саме тому в дошкільних установах крім розвиваючих і навчальних тем, вихователі в обов’язковому порядку повинні загострювати увагу на таке поняття, як пожежна безпека.

Куточок пожежної безпеки

Для того, щоб в максимально доступному і привабливому форматі донести дитині про пожежну безпеку, в дитячих садах організовуються спеціальні куточки. Куточок пожежної безпеки в дитячому саду може включати в себе найрізноманітніші атрибути, наприклад, такі як:

  • Інформативні стенди. Ці плакати можуть включати в себе картинки із сюжетною лінією на тему пожеж, правил поведінки під час пожежі, ілюстрації про евакуацію людей під час пожежі, правил користування вогнегасником і ін. При бажанні на таких щитах можна розміщувати малюнки дітей на представлену тематику;
  • Настільні ігри, пазли, картинки;
  • Спеціальна література;
  • Атрибутика для сюжетних ігор;
  • Плакати на тему пожежі, намальовані дітьми самостійно.

Всі ці матеріали допомагають в прискореної формі привернути увагу дитини до теми пожежної безпеки і якісно і цікаво донести йому важливість даного питання.

Стенди пожежна безпека для дитячих садків

Оскільки дана продукція виготовляється для дошкільних установ, вона повинна відповідати ряду норм:

Виготовлятися з якісних і безпечних матеріалів;
Утримувати яскраві інформативні ілюстрації, що привертають увагу дітей;
Мати спеціальні відділи для розміщення додаткових матеріалів у вигляді брошурок, малюнків і ін.
Інформація, розміщена на таких стендах, допомагає дітям в разі виникнення пожежі самостійно оцінювати трапилася ситуацію і шукати з неї вихід згідно з правилами поведінки при пожежі, що в свою чергу допоможе їм зберегти здоров’я і уникнути травм.

Відзначимо, що сьогодні можна замовити стенди найрізноманітніших модифікацій. Виготовляються такі плакати в основному з високоякісного пластику або ДВП. Великою популярністю користуються стенди як звичайного типу у вигляді дошки, так і стенди – книжки. Такий формат дозволяє наповнювати щит різною інформацією і прочитувати її одночасно з двох сторін, перегортаючи сторінки стенду, як книжку.

При цьому стенди можна розміщувати не тільки в куточках пожежної безпеки, а й інших місцях в ДНЗ. Вони будуть доречні в холі, актовій залі, коридорі, спортивних залах і інших місцях з великою прохідністю людей. Одночасно такі щити можуть виконувати роль пам’ятки або наочного посібника з пожежної безпеки в момент розвиваючих занять або ігрових хвилинок, що робить їх вкрай універсальним навчальним і інформативним об’єктом в цілому.

Залишити відповідь