Дизайн-студія «Хід конем» пропонує для Вашого увагу широкий асортимент якісних і сучасних шкільних і офісних дошок за найкращими цінами. Так само у нас Ви можете підібрати різноманітні аксесуари до офісних дошок і фліпчартів.

Види дошок від дизайн студії «Хід Конем»:

 • шкільна дошка;
 • магнітна дошка;
 • маркерна дошка;
 • коркова дошка;
 • фліпчарт.

Шкільна дошка дуже популярна і затребувана й досі, її розміщують в різних навчальних закладах (школах, ліцеях, вузах, училищах і т.д.). На ній пишуть і малюють крейдою, витерти її не складе труднощів, достатньо просто використати вологу ганчірку або губку. Шкільна дошка може мати різне розкреслення- клітина, лінійка, коса лінійка. Шкільна дошка може мати від 1 і до 7 робочих поверхонь.

Маркерна дошка використовується не тільки в навчальних закладах, а й у офісах, кабінетах. На ній пишуть спеціальними маркерами, які легко можна стерти спеціальною губкою, а для більш якісного догляду рекомендується використовувати спеціальний спрей для очищення. Маркерна дошка стане незамінним помічник в офісі.

Коркова дошка насамперед використовується для розміщення оголошень і записок. За допомогою канцелярських цвяхів або кнопок на ній можна розмістити різні важливі записки і нотатки. Коркова дошка має різноманітний дизайн, допоможе створити затишну атмосферу, яка поліпшить процес продуктивності і ефективності в роботі. Коркова дошка вже на протязі багатьох років є незамінним інструментом комунікації в офісі.

Фліпчарт присутній майже в кожному офісі і не тільки, він зручний і практичний у використанні. За рахунок невеликого розміру фліпчарт можна розмістити навіть в найменшому кабінеті. У нас Ви знайдете фліпчарт різних моделей: з поличкою для аксесуарів, ніжками з регулюванням висоти, плакатодержателямі. Дизайн студія «Хід Конем» пропонує придбати якісний фліпчарт за доступною ціною.

На що варто звернути увагу при виборі:

чи є магнітні властивості. Завдяки наявності магнітної поверхні можна повісити додаткові матеріали необхідні при проведенні уроку;

покриття. Воно повинно бути матовим, з  антивідблиском, що б при відображенні сонячного світла не псувався зір у дітей.

оптимальний для Вас розмір; Що б правильно підібрати дошку в клас Вам необхідно знати довжину і ширину передбачуваного місця для дошки. Так само варто визначитися з кількістю секцій. Секційна дошка дуже практична у використанні, в випадки потреби можна закрити необхідну частину.

наявність мішка і полички; Під час письма обсипається крейда, тому і потрібен піддон, він збереже підлогу від забруднення осипаною крейдою. Так само в ньому зручно зберігати крейду, магніти, губку для витирання; оптимальна ширина полички від 5 см, це робить її місткою і зручною у використанні.

колір і матеріал виготовлення. Варто пам′ятати, що яскраві і дуже темні або світлі кольори псують зір учнів. Найкраще підходить темно-зелений відтінок він не напружує і не дратує зір школяра. Матеріал повинен відповідати всім нормам і вимогам і мати потрібні сертифікати якості.

 Переваги покупки у нас:

 • Багаторічний досвід роботи
 • Великий асортимент
 • Вічливе і професійне обслуговування
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта
 • Доступні ціни та висока якість виробів
 • Доставка в усі регіони України зручним для Вас способом

Якщо Вам потрібна якісна і довговічна шкільна дошка, маркерна дошка, пробкова дошка або фліпчарт ми Вам в цьому допоможемо. Наші професійні менеджери проконсультують Вас і підберуть для Вас найоптимальніший варіант, дадуть повну інформацію про продукцію, терміни виготовлення та доставки.