Як оформити кабінет англійської мови?

розміщено в: Новини сайту | 0

Оформлення навчальної аудиторії повинно допомагати викладачеві цікаво проводити заняття, а учням – легко запам’ятовувати новий матеріал. Як оформити кабінет англійської мови, щоб він відповідав сучасним вимогам, привертав увагу і був невід’ємною частиною навчального процесу?

Стенди – ефективний і доступний спосіб оформлення аудиторії

Візуалізація інформації, постійне перебування її в поле зору учнів значно підвищує ефективність навчання. Крім того, якісні наочні посібники вигідно підкреслюють інтер’єр конкретного навчального кабінету.

Простим, але дієвим способом супроводу занять є використання інформаційних і предметних стендів, барвистих плакатів.

Основне призначення таких наочних посібників полягає в наступному:

  • Підготовка кабінету до проведення занять відповідно до віку учнів та тематикою. Для молодших класів це може бути яскравий ілюстрований алфавіт, назви предметів. Для старшокласників – правила граматики, часи, дієслова.
  • Інформування про майбутні або минулі події, результати контрольних робіт, олімпіад, конкурсах.
  • Підвищення зацікавленості у вивченні предмета, розширенні кругозору. Цікаві матеріали про традиції, культуру англомовних країн, барвисті фотографії привернуть увагу і прикрасять у відповідному стилі кабінет.

Інформація на стенди в кабінет англійської мови може бути постійною і змінною. До першого виду належать історичні відомості, правила, зображення пам’яток і державної символіки. У спеціальні кишеньки на стендах поміщають змінні відомості – анонси, оголошення, привітання.

Крім того, на стінах можна створити галерею з портретів відомих письменників, поетів та інших видатних особистостей. Використання тематичних плакатів дозволить кожен раз перетворювати і оновлювати інтер’єр. Головне при цьому, щоб матеріал для оформлення кабінетів англійської мови був якісним, цікавим і довговічним.

Продукцію, яка створена із застосуванням сучасних технологій, відповідає найвищим вимогам і дозволена для використання в навчальних закладах, пропонує дизайн – студія «Хід Конем». У каталозі представлений великий вибір готових виробів, можливе виконання індивідуальних замовлень і оперативна доставка в усі регіони України.

Залишити відповідь