Як оформити кабінет фізики?

розміщено в: Новини сайту | 0

Оформлення предметних аудиторій має вирішувати цілий комплекс завдань – забезпечувати ефективність навчального процесу, інформувати і мотивувати учнів до вивчення предмета, прикрашати інтер’єр відповідно до навчальної дисципліною. Тому питання про те, як оформити кабінет фізики, є актуальним для будь-якого навчального закладу.

Особливості оформлення аудиторії з вивчення фізики

Правильно оформлений кабінет допомагає здобувати знання, навіть якщо учень просто знаходиться в ньому. Плакати з відомими вченими, стенди з формулами і законами, правила поведінки під час занять – далеко не повний перелік наочних матеріалів, які можна використовувати для оформлення інтер’єру.

Оскільки в кабінеті проводяться практичні та лабораторні заняття, інформація для стенду з фізики повинна містити правила техніки безпеки.

Крім того, швидко засвоїти складний предмет допоможуть наочні посібники з такою тематикою:

  • наочним зображенням будова молекул і атомів;
  • основними законами і формулами;
  • константами, які часто використовуються в розрахунках;
  • системою одиниць.

На фронтальній стіні над дошкою можна повісити плакати з найважливішою інформацією, цитатами Ейнштейна, ілюстрованої шкалою електромагнітних хвиль. Комплекти стендів дозволять оформити клас в єдиній стилістиці.
Хто сказав, що точні науки – складні й нудні? Якщо правильно мотивувати учнів, то інтерес до предмету з’явитися навіть у самих інертних і байдужих. Допоможуть в цьому інформаційні стенди з цікавими фактами, прикладами сучасних відкриттів і практичного їх застосування в нашому житті.

Якщо Ви думаєте про те, як прикрасити стенди в кабінеті фізики, щоб вони були цікавими і відповідали тематиці занять, виберіть модель для розміщення змінної інформації. Наприклад, на тлі, який підходить до інтер’єру, прикріплюють прозорі кишені.

У них містяться фотографії, графічні зображення або текстова інформація, яка розкриває основні положення нової теми. Куточок юного фізика – сучасний і яскравий, приверне увагу учнів, вчителів та батьків.

Придбати такі універсальні стенди можна в інтернет – магазині дизайн – студії «Хід Конем». Тут великий вибір готової продукції для оформлення предметних аудиторій. Також виконуються замовлення на індивідуальне виготовлення наочних посібників і здійснюється їх доставка по території України.

Залишити відповідь