Як оформити кабінет історії в школі?

розміщено в: Новини сайту | 0

Сучасне оформлення кабінету історії в школі – це не просто привабливий інтер’єр, а функціональний елемент навчального процесу, який навчає, мотивує і зацікавлює школярів. Тому дане питання вимагає професійного підходу як з методичної, так і з дизайнерської точки зору.

Як оформити кабінет історії в школі?

Інтер’єр навчальної аудиторії повинен відповідати ряду вимог, основними з яких є:

  • Санітарно-гігієнічні правила. Включають наявність оптимального рівня освітлення, якісних меблів, що відповідає нормативам ГОСТу.
  • Стандарти освіти. Зміст наочних посібників в предметному кабінеті повинно бути актуальним і відповідати положенням навчальної програми.
  • Естетичні норми. Дизайн, колірна гамма кабінету повинні відповідати загальній концепції навчального закладу.
  • Класна кімната не повинна бути перевантажена експозиціями, кілька стендів з продуманим змістом, а також використання моделей для змінної інформації забезпечить можливість поновлення демонстраційних посібників відповідно до досліджуваної тематикою.

Варіанти оформлення кабінету історії в школі

Самий простий, доступний і досить ефективний спосіб оформлення аудиторії по вивченню історії – використання стендів з історії або стендових композицій.

При цьому можливе використання настінних експозицій у різних варіантах:

  • Стенди з постійною інформацією. Як правило, ілюстрації і текстова інформація наноситься на носій методом повноколірного друку, яка забезпечує яскравість фарб і чіткість зображень на протяг всього періоду використання допомоги. Спеціальне покриття добре захищає від вологи і вигорання під впливом ультрафіолету. Зміст таких матеріалів відображає основні історичні події, дати, факти і відомості про видатних особистостей тієї чи іншої епохи.
  • Стенди зі змінною інформацією. Є дуже зручним універсальним варіантом. В пластикові осередку можна поміщати різні матеріали – фотографії, малюнки, історичні замітки, які відповідають темі уроку чи є частиною експозиції, присвяченій відзначення знаменної дати.
    Придбати за привабливою ціною сучасні наочні посібники для оснащення кабінету історії пропонує дизайн – студія «Хід Конем».

Залишити відповідь