Як оформити кабінет психолога в дитячому садку?

розміщено в: Новини сайту | 0

Психолог в дитячому закладі – це фахівець, який допомагає дітям адаптуватися до нової обстановки, долати виниклі проблеми, підготуватися до школи, а також надає консультативну допомогу батькам і вихователям ДНЗ. У такого фахівця має бути відповідне робоче місце. Розглянемо, як оформити кабінет психолога в дитячому саду, щоб він був функціональним і привабливим.

Оформлення приміщень в ДОУ

Функції психолога полягають в наданні всебічної допомоги малюкам, батькам і персоналу. Крім особистих бесід, така допомога може надаватися і безконтактним способом. Тому особливості оформлення кабінету психолога в дитячому садку полягають в розміщенні на стінах корисної інформації, порад і рекомендацій.

Кращий спосіб – доповнення інтер’єру тематичними стендами. Дизайн, форма, колірна гамма – повинні бути витримані в загальній стилістиці, містити красивих зображень, відповідні напрямку діяльності установи.

Рекомендована інформація для стендів в кабінет психолога в дитячому саду повинна охоплювати наступні теми:

  • поради молодим батькам;
  • як ефективно спілкуватися в сім’ї;
  • цікаве і корисне дозвілля
  • рекомендації для молодих вихователів;
  • готуємося до школи;
  • значення сім’ї в розвитку малюка;
  • права і обов’язки дитини;
  • вікові особливості дітей.

Також рекомендується розміщувати рекомендації логопеда, соціального педагога, дефектолога. Відмінним варіантом є універсальні стенди з красивим тематичним фоном і прозорими кишеньками для змінної інформації. Заощадити простір і надати максимальний обсяг інформації можна за допомогою кишень-книжок. У них легко поміщається багатосторінковий буклет або брошура.

Такі наочні посібники підійдуть не тільки для приміщення, в якому ведеться прийом. Вони гармонійно доповнять загальний інтер’єр і принесуть користь, якщо будуть розміщені на стінах коридору або в роздягальні. Батьки завжди зможуть скористатися професійними рекомендаціями навіть без відвідування фахівця.

Придбати гарні й корисні вироби, створені професійними дизайнерами, пропонує студія «Хід Конем». Тут – великий вибір готової продукції, можливість замовити індивідуальне виготовлення тематичних наочних посібників і швидка доставка по території України.

Залишити відповідь