Як оформити стенд в кабінет хімії в школі?

розміщено в: Новини сайту | 0

Шкільний кабінет з вивчення хімії – це спеціально обладнане приміщення, призначеної для теоретичного вивчення дисципліни, проведення практичних занять і лабораторних дослідів. В силу специфіки, до оснащення такої аудиторії пред’являються підвищені вимоги. Це стосується, в першу чергу, питань техніки безпеки.

Разом з тим, наочні посібники, матеріали для стенду хімії повинні допомагати вчителю ефективно і цікаво проводити заняття, а учням – швидко запам’ятовувати новий матеріал.

Як оформити стенд в кабінет хімії в школі?

Традиційним і ефективним способом оформлення предметного кабінету є використання плакатів, стендів і стендових комплексів. Матеріали на стендах повинні відповідати вимогам освітньої програми, викладатися в доступній формі, містити достовірну та актуальну інформацію.

Хімічний кабінет в обов’язковому порядку повинен бути оснащений наступними наочними посібниками:

  • Правила техніки безпеки при проведенні занять в кабінеті хімії.
  • Періодична система хімічних елементів Менделєєва.
  • Основні хімічні закони і поняття.
  • Залежно від розміру класної кімнати і наявності вільного простору можуть бути використані комплекти демонстраційних матеріалів, що складаються з окремих виробів, присвячених конкретній тематиці.

Наприклад, у верхній частині експозиції можна помістити зображення з портретом і цитатами відомих вчених-хіміків. У центрі – матеріали з переліком основних фізичних величин і одиниць виміру. З лівого і правого боку експозиції – періодичну систему хімічних елементів і таблицю розчинності в воді кислот, підстав і солей.

На самому видному місці розміщуються правила техніки безпеки, що включають перелік заборонних дій і попереджувальні знаки при роботі з кислотами, лугами та вогненебезпечними речовинами.

Універсальної є модель з вільними полями або пластиковими кишеньками для змінних матеріалів. Її можна легко адаптувати до досліджуваної тематиці, помістивши в осередку листи з графіками, таблицями і схемами.

Всі вимоги до стендів в кабінет хімії будуть дотримані, якщо замовити їх виготовлення досвідченим фахівцям дизайн – студії «Хід Конем». Тут також можна недорого придбати окремі вироби або продукцію для комплексного оформлення предметної аудиторії.

Залишити відповідь