Як оформити кабінет завуча?

розміщено в: Новини сайту | 0

Кабінет заступника директора школи повинен бути оформлений в строгому, діловому стилі і містити елементи, які відображають організацію навчального процесу, допомагають зробити його більш ефективним. Розглянемо, як оформити кабінет завуча, щоб він був сучасним, функціональним і привабливим.

Особливості оформлення робочого місця завуча

До завдань завуча входить не тільки проведення навчальних занять, а й надання методичної допомоги молодим педагогам, організація навчального процесу. Це варто враховувати перед тим, як оформити кабінет завуча школи.

Традиційний, доступний і ефективний спосіб доповнення інтер’єру, надання йому функціональності, полягає в розміщенні тематичних та інформаційних стендів на стінах для батьків і дітей.

Для таких цілей підійдуть наочні посібники, що містять матеріали:

  • схему структури методичної роботи, яка включає методоб’єднання вчителів, службу психолога, позакласну роботу, забезпечення кадрами;
  • значення інноваційних технологій в освітньому процесі, графіки відвідування уроків, способи самоосвіти і поради фахівців, періодичність курсової перепідготовки;
  • плани роботи педагогічної ради, графік чергувань, порядок внутрішкільного контролю, накази і оголошення.

Оптимальним варіантом є використання багатофункціональних стендів з якісного пластику з прозорими акриловими кишеньками для змінних матеріалів. Сучасний вигляд має і стендова комплекс з двох блоків для методичної інформації та атестаційних матеріалів.

Крім того, рекомендована інформація для стенду в кабінет завуча повинна включати:

  • нормативну документацію;
  • робочі плани і аналітичні матеріали;
  • графік проведення атестації та підвищення кваліфікації;
  • комплект навчально-методичної документації.

Щоб оформлення інтер’єру було якісним, функціональним і привабливим, підкреслювало високий рівень навчального закладу, слід скористатися професійними послугами.

Дизайн – студія «Хід Конем» пропонує величезний асортимент готових наочних посібників, виготовлених із застосуванням сучасних технологій і використанням якісних матеріалів. Професійні дизайнери можуть виконати замовлення за індивідуальними ескізами. Тут покупців чекають привабливі ціни і найшвидша доставка по території України.

Залишити відповідь