Як оформити стенд інформація для батьків?

розміщено в: Новини сайту | 0

Кожен день в стінах дитячих садків відбуваються події, які дуже цікавлять кожну маму і кожного тата. Але не завжди у вихователів є можливість донести цю інформацію до кожного з батьків окремо. Саме для цього в дошкільних навчальних закладах оформляють стенди спеціально для батьківського складу. Тут розміщується найактуальніша інформація для батьків про дитячі успіхи, події, конкурсах та інших речах в житті дітей та дошкільного навчального закладу в цілому.

Стенди для дитячого садочка – інформативне наповнення

Ці щити дуже важливі і повинні відрізнятися своїм актуальним змістом. Серед інформації, яка розташовується на плакатах був типу, можна відзначити такі пункти, як:

  • Розклад дня. Тут вказується час і тривалість прогулянок, сну, ігор, навчальних занять і ін .;
  • Меню. Щоранку оновлюється інформація про меню;
  • Заходи та конкурси. Тут можна вказати всі важливі заходи, які будуть проводитися протягом року;
  • Здоров’я дітей. Можна розміщувати інформацію про захворювання в групі і розписувати статистику погіршення або поліпшення стану, одужання і тд .;
  • Денні заняття. Кожен день вказується тема базових занять для можливої ​​підготовки дітей до навчальної теми з боку батьків;
  • Важливо знати. Вказуються важливі події дитячого садка, можливий карантин або дати батьківських зборів;
  • Стрічка новин. Тут прописуються всі важливі новини за певний період часу;
  • Довідник телефонів. Розміщуються телефони дитячого садка, черговий номер або телефон завідуючої.

Оформлення стендів для батьків

Крім інформаційного наповнення плакатів, важливо визначити ще кілька суттєвих деталей.

Спочатку варто пам’ятати, що такого типу стенд повинен розташовуватися в максимально помітному місці для самих батьків. Рівень висоти плаката повинен збігатися з рівнем очей дорослої людини. Такі стенди краще розміщувати в роздягальні дітей, навпроти входу або над шафками для переодягання.

Шрифт для написання текстів краще вибирати не менше 14 розміру. При цьому колір тексту повинен не зливатися фоном плаката і чітко виділятися. Важливі слова краще виділити яскравими квітами, а також до самої теми додати кілька барвистих ілюстрацій. Адже завдання представленого стенду – не тільки викликати інтерес у батьків, а й утримати їх увагу для повного прочитання інформації.

Весь матеріал, який викладається на плакаті, повинен доходити до батьків на простому зрозумілою мовою. Це говорить про те, що плакат не повинен бути перенасичений термінами і мати більше інформативно-рекомендаційний характер, ніж оповідний.

В цілому стенди для батьків в дитячому саду повинні мати барвистий естетичний вигляд, характеризуватися своєю актуальністю і зацікавлювати батьків оригінальним стилем і різноманітністю доступного матеріалу.

Залишити відповідь