Як оформити стенд в шкільній бібліотеці?

розміщено в: Новини сайту | 404

Привабливе оформлення школи, а саме шкільної бібліотеки стендами – це ефективний і доступний спосіб привернути увагу учнів до «живої» книзі, мотивації їх до читання художньої та спеціальної літератури. За допомогою розміщених матеріалів можна розповісти про надійшли новинки, оголосити конкурс на кращого читача і привітати переможця.

Поради щодо оформлення бібліотечних стендів

Використання стендів і плакатів – це простий і доступний спосіб прикрасити інтер’єр і надати відвідувачам необхідну інформацію. Перед тим, як оформити стенд в бібліотеці, слід вирішити, який він буде форми і де буде розміщений.

При оформленні інтер’єрів має значення не тільки зміст інформації, а й правильне розміщення наочних посібників. Надмірна перевантаженість такими елементами може дати зворотний ефект. Тому їх варто розміщувати в тих місцях, де у відвідувача найчастіше виникає потреба в певній інформації.

Велику конструкцію або композицію з декількох виробів найкраще помістити на вході або самому помітному місці.

Тут обов’язково повинні бути такі відомості:

  • графік роботи закладу;
  • правила для відвідувачів;
  • інформація про послуги;
  • анонси та оголошення.

Підкреслити статус бібліотеки допоможе спеціальний куточок з історичними нотатками, цікавими фактами, грамотами та нагородами працівників. Тут також можна розміщувати фотографії переможців різних конкурсів серед читачів.

Сучасне оформлення стенду в бібліотеці повинно відрізнятися привабливим, професійним дизайном. Обстановка в такому підрозділі повинна залучати учнів, зацікавлювати їх, створювати доброзичливу атмосферу.

Великий вплив на сприйняття простору надає колір. Дизайнери рекомендують підбирати кольори за принципом сполучуваності або контрасту. Цьому правилу необхідно слідувати, створюючи інформаційний стенд для дітей в бібліотеці. Різнобарвні листівки і постери з картинками, оголошеннями і анонсами не залишаться без уваги дітей і дорослих.

Дизайн – студія «Хід Конем» пропонує якісні стенди з тематичними наповненням і універсальні моделі з прозорими кишенями для змінних матеріалів, які підійдуть для комплексного оформлення шкільних, університетських та інших бібліотек. Продукція відома в Україні і користується великою популярністю в школах і ВУЗах.

Залишити відповідь