Як оформити стенд в шкільній їдальні?

розміщено в: Новини сайту | 0

Формування у школярів правильного уявлення про здорове харчування є одним із завдань навчально-виховного процесу. Щоб ненав’язливо і доступно розповісти учням про корисні продукти харчування, правила поведінки за столом, слід підібрати підходящу інформацію перед тим, як оформити стенд в шкільній їдальні.

Як оформити їдальню або буфет?

На відміну від предметних кабінетів, існують певні особливості оформлення шкільної їдальні або буфету.

У цих приміщеннях рекомендується розміщувати наочні посібники з такою тематикою:

  • «Здорове харчування», «Що ми їмо» – з інформацією, яка сприятиме формуванню у школярів культури правильного харчування, розповідати про користь певних продуктів і важливості їх регулярного вживання.
  • Куточок з обов’язковою інформацією – щоденним меню сніданків і обідів для школярів і вчителів, правилами поведінки в обідньому залі. Такі відомості також можуть знадобитися батькам і контролюючим органам.
  • «Розмова про смачну їжу» – таку допомогу може носити інформаційно-розважальний характер і містити цікаві відомості про страви національної кухні, прості рецепти, які діти можуть випробувати самостійно.

Цікава, яскраво оформлена інформація для стендів в шкільну їдальню, легко запам’ятовується школярами будь-якого віку і сприяє формуванню необхідних знань і навичок.

При виборі колірної гами наочних посібників для обіднього залу необхідно враховувати особливості інтер’єру і підбирати відповідні «апетитні» відтінки. Якщо загальний фон має білий, світло-жовтий колір, то наочні посібники повинні бути витримані в більш яскравих відтінках, щоб виділятися на стіні і привертати увагу.

Велике значення при оформленні таких приміщень має і матеріал, оскільки всі елементи в місцях прийому їжі регулярно і ретельно обробляються з миючими засобами. Тому стенди повинні бути виготовлені з якісного, безпечного пластика. Зображення повинно бути стійким до впливу вологи, ультрафіолету.

Самостійно виготовити таку допомогу – завдання непросте, що вимагає спеціального устаткування, екологічно чистих матеріалів. Тому краще всього придбати таку продукцію у студії «Хід Конем», яка спеціалізується на виготовленні виробів для дитячих та навчальних закладів, забезпечує їх доставку по всій території України.

Залишити відповідь