Як оформити стенди в школі?

розміщено в: Новини сайту | 0

Важливість візуальної інформації в навчально-виховному процесі є незаперечною. Тому обов’язковим елементом шкільного інтер’єру є стенди. Їх використовують для оформлення предметних аудиторій, коридорів, вестибюлів і інших приміщень. Як оформити стенди в школі, щоб вони були корисні, цікаві та функціональні?

Стенди в шкільному інтер’єрі

У навчальному закладі велике значення має правильне доповнення інтер’єру наочними посібниками. При цьому оформлення стенду в школі, його зміст і розміщення повинно відповідати призначенню приміщення.

Рекомендуються наступні варіанти:

  • Вестибюль. Перше, що бачать школярі і батьки, коли заходять до школи – це інформація на стінах вестибюля. Тому в даному випадку буде доречним комплексне оформлення приміщення, яке буде виконувати декоративну і інформаційну функцію.Гармонічно виглядають в такій обстановці, композиційні, які містять історичні відомості про школу, правила відвідування, розкладу занять і дзвінків, фотографії педагогічного колективу. Окремо можна помістити комплекс, присвячений державній символіці.
  • Предметні кабінети. Тут особливість оформлення стендів в школі полягає в забезпеченні максимальної ефективності навчального процесу. Візуалізація формул, правил, схеми і малюнки добре сприймаються учнями і допомагають легко засвоїти навіть найскладніший матеріал. Крім предметних наочних посібників, в класі обов’язково повинна бути інформаційна дошка для оголошень, привітань та інших матеріалів змінного характеру. Обов’язковим елементом стендів для кабінетів фізики, хімії, трудового навчання є правила поведінки і техніки безпеки.
  • Коридори. На стінах найчастіше поміщають посібники з загальною інформацією – анонсами подій, фотографіями та роботами учнів. Це викликає жвавий інтерес у школярів та відвідувачів, створює приємну, доброзичливу атмосферу.

У шкільних їдальнях обов’язково використовуються стендові макети для меню та іншої обов’язкової інформації. У спортзалі – це можуть бути матеріали про здоровий спосіб життя, правилах виконання фізичних вправ.
Сучасне, якісне оформлення інформаційного стенду в школі – це прекрасна можливість показати навчальний заклад з кращого боку, підкреслити його статус. Студія «Хід Конем» з легкістю виконає таке завдання, створить виріб з оригінальним дизайном і доставить його в будь-який куточок України.

Залишити відповідь