Як правильно працювати з фліпчартом?

розміщено в: Новини сайту | 0

Альтернативою слайдів і іншим способам подачі презентаційних або навчальних матеріалів є фліпчарт – пристрій, який нагадує мольберт на трьох ніжках. У чому перевага такої дошки і як правильно працювати з фліпчартом розглянемо більш детально.

Переваги офісної дошки і поради щодо її використання

Сучасний планшет на тринозі є універсальним засобом і може використовуватися в самих різних випадках – для презентацій, супроводу лекцій і семінарів, навчання студентів і малювання дитини в домашніх умовах.

Перевагою пристрою є його мобільність, воно легко встановлюється, швидко і компактно збирається. При наявності коліщаток на ніжках, легко переміщується в приміщенні.

Використання такої дошки має масу переваг:

  • мінімізуються витрати часу для підготовки заходу;
  • створення контенту під час лекції привертає увагу;
  • забезпечується великі можливості для імпровізації, залучення до діалогу слухачів.
  • Щоб виглядати впевнено під час відповідального заходу, слід вивчити особливості роботи з фліпчартом.

Отже, невеликі рекомендації полягають у наступному:

  • Пишіть великими літерами. Шрифт повинен бути великим, розбірливим і помітним на найдальших рядах лекційного залу. Краще, якщо це будуть друковані літери.
  • Лектор повинен знаходитися зліва від дошки, якщо дивитися з аудиторії. Це забезпечує правильний напрямок погляду слухачів, налаштовує їх на читання інформації. Не варто спиратися на пристрій або перебувати позаду нього.
  • Пишіть тезами. Це підтримає візуальний контакт, а значить, інтерес між аудиторією та лектором. Рекомендується використовувати схеми, графіки і різні знаки замість довгих речень. Яскраві стікери допоможуть розставити акценти і відзначити найважливішу інформацію.
  • При переміщенні дошки її необхідно тримати за стійку, розташовану ззаду. Перед виступом слід перевірити маркери, щоб вони не виявилися сухими. Перед тим, як використовувати фліпчарт, рекомендується накидати «макет» свого виступу на звичайному папері.

Якщо дотримуватися цих порад, Ваш виступ буде блискучим. А придбати сучасний і якісний фліпчарт з доставкою по Україні можна в інтернет – магазині дизайн – студії «Хід Конем». Тут Вас чекає великий вибір моделей і найпривабливіші ціни.

Залишити відповідь