Як прикрасити стенд в дитячому садку?

розміщено в: Новини сайту | 0

Оформлення інтер’єру дитсадка направлено на одночасне вирішення кількох завдань – розширення кругозору та навчання дітей, інформування батьків і персоналу, прикраса ігрових кімнат і інших приміщень. Багатьох цікавить, як прикрасити стенд в дитячому саду, щоб він був красивим, цікавим і корисним для всіх?

Особливості дизайну наочних посібників для ДНЗ

Всі стенди для дошкільних закладів діляться на дві групи – інформаційні та тематичні. Їх розміщують в ігрових та музичних залах, роздягальнях, їдалень, спальнях. Залежно від наповнення, наочні посібники можуть використовуватися для проведення занять і підготовки дітей до школи, розміщення оголошень, інформаційної допомоги батькам.

Як красиво оформити стенд в дитячому саду, щоб він цікавив дітей, був корисним і гармонійно вписувався в інтер’єр? Перш за все, варто визначитися з фоном. Він повинен відповідати переважної колірній гамі приміщення, але не зливатися з нею. Яскраві картинки позитивно сприймаються дітьми, а візуалізована інформація краще запам’ятовується.

Прикладом наочних посібників з постійною інформацією можуть бути стенди «Моя Батьківщина» із зображенням державних атрибутів, національного костюма, калини та інших народних символів, або «Пори року» з барвистими ілюстраціями, за якими діти навчаться визначати характерні особливості кожної пори року.

Перед тим, як оформити стенд іменинника в дитячому саду, слід придбати виріб з відповідним фоном, малюнками і пластиковими кишеньками. Напередодні святкової дати в них міститься фотографія іменинника і веселі привітання. Такі стенди є універсальними і можуть використовуватися для різних цілей.

Рекомендована інформація на стенд для батьків в дитячому саду повинна містити такі відомості:

  • список груп і П.І.Б. працівників;
  • графік роботи, контактні телефони;
  • правила відвідування ДНЗ;
  • графік обов’язкових щеплень;
  • рекомендації педіатра, логопеда, психолога.

Найкраще звернутися за допомогою до фахівців, а не витрачати час на спроби самостійно виготовити наочний посібник. Професійні дизайнери студії «Хід Конем» розроблять оформлення наочних матеріалів за Вашим бажанням і з урахуванням існуючих вимог до виробів для ДНЗ. Ви також можете купити готові стенди і замовити їх доставку в будь-яке місто України.

Залишити відповідь