Як відновити дошку для крейди?

розміщено в: Новини сайту | 0

Дошка з хорошим покриттям – обов’язковий атрибут шкільного кабінету. Маленькі моделі у вигляді мольберта знадобляться для занять в домашніх умовах. А що робити, якщо з часом поверхня зіпсувалася і на ній практично неможливо працювати? Розглянемо спосіб, як відновити дошку для крейди з допомогою фарби.

Як відновити покриття і продовжити термін експлуатації виробу?

Якщо в кабінеті використовується виріб з пофарбованою поверхнею, не поспішайте його викидати при появі дефектів. Тут допоможе спеціальна фарба «Tikkurila».

Вся процедура не представляє великої складності і проводиться в такій послідовності:

  • поверхню ретельно очищається щіткою від забруднень;
  • після цього промивається миючим засобом;
  • фарбу, яка відшарувалася, видаляють, інші ділянки – шліфують до матового вигляду;
  • дефекти і нерівності закладають за допомогою шпаклівки;
  • після застигання виробляють повторну шліфування і очищають від пилу;
  • для посилення адгезії попередньо наносять ґрунтовку;
  • поверхню забарвлюють одним або двома шарами.
  • Перед використанням фарбу слід добре перемішати, для роботи підійде звичайна малярська кисть.

Важливо знати, як правильно доглядати за шкільними дошками, оскільки це дозволить зберегти їх первинні характеристики і продовжити термін експлуатації.

Перед тим, як очистити дошку від крейди, слід точно знати особливості її поверхні. Крейдяні модель рекомендується витирати губкою або м’якою ганчіркою. Ні в якому разі не можна використовувати абразивні миючі засоби. Так покриття швидко прийде в непридатність, на ньому буде осідати крейдяний пил. Для роботи найкраще використовувати звичайний білий крейда, який не містить добавок.

Якщо в аудиторії використовується сучасна магнітно – маркерні модель білого кольору, то рекомендується використовуватися спеціальну губку і очищувач, який видаляє непомітні, на перший погляд, сліди маркера, жирні плями і сліди від пальців.

Якщо немає спеціального засобу, підійде будь-який очищувач, який не містить спирту. Допоможе продовжити життя виробу і регулярна генеральне прибирання. Для цього поверхню добре очищають сухою ганчіркою, після чого обробляють очищувачем і дають висохнути.

Щоб предмет прослужив довго, слід використовувати спеціальні, а не прості маркери. Якщо випадково використаний перманентний маркер, то сліди від нього видаляють рідиною для миття скла.

Якщо ж термін експлуатації виробу закінчився, то придбати нову модель з доставкою по Україні можна у дизайн – студії «Хід Конем».

Залишити відповідь