Як вибрати магнітно-маркерні дошки?

розміщено в: Новини сайту | 0

Магнітно – маркерні дошки знайшли широке застосування при проведенні презентаційних заходів, семінарів, лекцій. Вони дозволяють налагодити контакт з аудиторією, розставити важливі акценти, зробити подачу матеріалу більш живою і цікавою. Тому людей, зайнятих публічними виступами, часто цікавить, яку краще вибрати магнітно-маркерні дошки. Фахівці радять наступне.

Як зробити правильний вибір?

Основним параметром, на який слід звертати увагу при виборі пристрою, це матеріал виготовлення і тип покриття. Яке покриття краще для магнітно-маркерні дошки?

У продажу можна зустріти вироби:

  • Меламінові – доступні за вартістю, але недовговічні. Покриття швидко зношується, термін його служби складає не більше трьох років.
  • Полімерні. Покриті спеціальною фарбою, яка погано реагує на вологу і перепади температурного режиму. При механічній дії може руйнуватися. Істотним недоліком вироби є відблиски на поверхні. Такий пристрій розрахована на п’ять років використання.
  • Емальовані. Відрізняються міцністю і стійкістю до зносу. У поверхні відсутні мікропори, в які може потрапляти фарба від маркера. Є моделі з покриттям антивідблиску. Термін експлуатації – до 25 років.
  • Скляні. Чи не бояться подряпин, відрізняються широкою гамою кольорів, тому можна легко підібрати варіант під будь-який інтер’єр. Мають тривалий термін використання.
  • Металокерамічні. Дорогі, високоміцні, з матовою, без відблисків, поверхнею. Це – найкращий варіант з перерахованих видів.
    Перед тим, як вибрати магнітно-маркерні дошки, необхідно визначитися, де і з якою метою вона буде використовуватися. Дитячі моделі – компактні, легкі і зручні для використання в домашніх умовах.

Обертається варіант на коліщатках – відмінний вибір для проведення презентацій і семінарів. В офісах також вважають за краще використовувати фліпчарти – зручні «мольберти» для виробничих нарад. Настінні вироби дозволяють заощадити простір і часто використовуються в школах і інших навчальних закладів.

Придбати якісні, сучасні вироби будь-якої моделі можна в інтернет – магазині дизайн – студії «Хід Конем». У каталозі представлені наявні моделі. Оформляйте покупку і замовляйте доставку в будь-яке місто України, і Ви отримаєте свій товар протягом самого стисненого терміну.

0 відповідей

  1. Валентина

    Для крестницы покупали мольберт с магнитной доской в этой компании. Остались довольны. С одной стороны на ней можно рисовать мелом, а другую, магнитную сторону использовать для букв, рисования водными маркерами, красками. К тому же удобная подставка для хранения аксессуаров.

Залишити відповідь