Оформлення стендів з математики

розміщено в: Новини сайту | 0

Математика – складна і дуже важлива наука, вивчення якої приділяється велика увага. І тут необхідно задіяти всі види пам’яті, щоб матеріал добре засвоювався школярами. Велике значення при вивченні предмета має правильне оформлення стенду по математики в школі, оскільки візуальна інформація найкращим чином сприймається і запам’ятовується учнями.

Як оформити кабінет математики стендами?

Як правило, оформлення стендів з математики проводиться з метою навчання, інформування і підвищення зацікавленості учнів у науці. Тому в будь-якому кабінеті обов’язково має бути присутня інформація як навчального, так і пізнавального, розважального характеру.

Математичний кабінет відвідують школярі з 5 по 11 клас, тому його оформлення має бути не просто декоративним, а й допомагати у вивченні дисципліни. Універсальним варіантом є використання наочних посібників зі змінною інформацією. Такі матеріали для оформлення стенду з математики можна змінювати відповідно до тематики занять, поміщаючи їх в прозорі кишеньки.

Фронтальну стіну над дошкою можна оформити композицією зі стендів із зображенням основних формул елементарної математики, логарифмами, графіками функцій, формулами скороченого множення. Ще одним варіантом може бути створення галереї з портретів відомих математиків.

Також слід враховувати і вікові особливості учнів. Для молодших школярів будуть цікаві посібники з яскравими ілюстраціями, учням старшого віку важлива практичність і повнота інформації.

На бічних стінах можна організувати куточок юного математика за допомогою фігурного вироби з привабливим фоном і вільним простором. Тут буде доречна пізнавальна інформація, цікаві факти, оголошення, привітання переможців олімпіад та відмінників навчання.

Щоб оформити стенд з математики відповідно до сучасних вимог, навчальною програмою і особливостями інтер’єру, потрібні певні знання, навички та спеціальне обладнання. Тому доцільно придбати такі вироби в спеціалізованому магазині або замовити їх виготовлення.

У навчальних закладах України великою популярністю користується продукція дизайн – студії «Хід Конем», яка відрізняється високою якістю, великим вибором моделей і сучасним підходом до процесу навчання.

Залишити відповідь