Правильне оформлення патріотичного куточка в школі

розміщено в: Новини сайту | 404

Виховання у школярів почуття патріотизму, поваги до своєї країни, її історії, культури і традицій є одним із завдань навчально-виховного процесу. Крім тематичних занять, цікавим і ефективним способом вивчення давніх традицій і новітньої історії є патріотичний куточок в школі.

Це може бути один невеликий стенд, розміщений в класній кімнаті, або масштабна композиція для комплексного оформлення холу, коридору або шкільного музею.

Як оформити патріотичний куточок в школі?

Як правило, тематичні куточки розміщують на стінах в навчальних кабінетах.

При цьому повинні дотримуватися таких правил:

  • Безпека. Стенд повинен бути виготовлений з екологічно чистих матеріалів, які не містять токсичних компонентів і не мають запаху. Всі елементи повинні бути добре оброблені, не містити гострих граней і зазубрин.
  • Доступність. Матеріали повинні бути розміщені в місці, зручному для огляду, на рівні, який відповідає зростанню дітей.
  • Оформлення. Інформація повинна привертати увагу і бути доступною для розуміння школярами молодших класів.
  • Гнучкість. Щоб стенд можна було легко оновлювати, використовувати його на заняттях і урочистих заходах, найкраще використовувати моделі з пластиковими кишенями різного розміру і форми. При необхідності, в них можна легко вставити фотографії, малюнки і текстовий матеріал на папері.

Основними атрибутами, які використовуються для оформлення патріотичного куточка в початковій школі, є державні символи України – прапор, герб і гімн. Біля зображення кожного символу можна помістити коротку інформацію про історію їх виникнення та значення.
Школярам молодших класів буде цікаво дізнатися і про національні символи України і пов’язаних з ними традиціях. Також для оформлення стендів можна використовувати ілюстрації головних історичних подій, в тому числі і з новітньої історії.

Наявність прозорих осередків дозволить підготувати наочний посібник до конкретної дати – Дня Незалежності або Соборності, іншим державним святам.

Якщо Ви хочете оформити навчальну аудиторію сучасними, барвистими стендами, звертайтеся в дизайн – студію «Хід Конем». Тут представлений великий вибір готової продукції, також є можливість замовити індивідуальне виготовлення демонстраційних матеріалів на патріотичну тематику.

Залишити відповідь