Неможливо собі уявити жоден дитячий сад без яскравого і веселого оформлення. При цьому основними елементами, які одночасно прикрашають інтер‘ єр, навчають дітей і надають інформацію батькам, є матеріали, розміщені на стінах.

Дизайн – студія «Хід Конем» пропонує придбати недорогі стенди в ДНЗ  

Професійно виготовлена ​​плакати для дитячого саду допоможуть візуалізувати нову для малюків інформацію, донести найперші знання і підготувати дітей до шкільного навчання.

Щоб стенди в ДНЗ привертали увагу малюків і в доступній для їхнього віку формі доносили необхідну інформацію, необхідно щоб їх створенням займалися досвідчені фахівці. Крім дизайнерських навичок, вони повинні добре розбиратися в дитячій психології і знати тонкощі виховної роботи. Крім того, до виробів, призначеним для використання в ДНЗ, пред‘являються підвищені вимоги відносно безпеки матеріалів.

Чому варто купити стенди в ДНЗ  саме у нас.

Дизайн – студія «Хід Конем» виконує замовлення на виготовлення плакатів та стендів для оформлення інтер‘єру дошкільних установ.

У нас є все для швидкого виконання найбільш об‘ємних і нестандартних замовлень – професійні дизайнери, сучасне друкарське обладнання і високоякісний пластиковий матеріал, а також великий вибір готових макетів. Нам можна недорого замовити готові стенди в ДНЗ, або за індивідуальним ескізом, надавши дані про розмір, колір і наповнення виробу. Будь-яке замовлення буде виконано в найкоротші терміни і за доступною вартістю.

Виготовлені нашими фахівцями стенди в ДНЗ мають такі достоїнства:

  • відповідають стандартам якості і санітарним нормам;
  • абсолютно безпечні – для їх виготовлення використовується спеціальна фарба, а краю обробляються плоттерной різкою;
  • присвячені різній тематиці і мають різне наповнення – барвисті малюнки, літери, цифри, фігури; сприяють розвитку логічного мислення,
  • розширюють кругозір;
  • допомагають вихователю захоплююче, в ігровій формі проводити заняття;
  • мають доступну ціну.

Наша продукція популярна в усіх регіонах України, вона прикрашає стіни багатьох дошкільних установ і шкіл, допомагає вихователям підготувати дітей до подальшого навчального процесу.