Інформаційні вивіски є незмінним атрибутом будь-якої установи або підприємства. Ми виготовимо під замовлення сучасну вивіску з використанням власних шаблонів або малюнків замовника, забезпечимо оптимальне поєднання якості і ціни виготовлення табличок. Дизайнери використовують фірмові кольори, логотип при оформленні вироби, тому табличка буде не тільки інформувати оточуючих, а ще й рекламувати Вашу компанію, збільшувати продажі.

Продаж табличок на будь-який смак від дизайн-студії «Хід Конем»

Дизайнерам студії можна недорого замовити вироби будь-якого виду:

  • для зовнішнього розміщення;
  • для офісних кабінетів і аудиторій в навчальних закладах.
  • Для виготовлення зовнішніх вивісок використовуються матеріали, стійкі до впливу УФ -променів, опадів, негативної температури. Це може бути якісний пластик, металевий сплав з антикорозійним напиленням. Для додаткового захисту виріб може накриватися панеллю з оргскла. Ви можете бути впевнені, що така вивіска прослужить протягом тривалого часу, не потьмяніє і не втратить свій первісний вигляд.

Високоякісні, з оригінальним дизайном таблички для кабінету керівника, начальників служб і підрозділів підкреслять статус компанії, створять позитивне враження у відвідувачів. Дизайнери студії підберуть відповідний тип шрифту і колірну гамму, яка буде відповідати існуючим інтер‘єру. Інформаційні покажчики допоможуть швидко відшукати потрібний кабінет або спеціаліста, без них неможливе повноцінне функціонування будь-якої установи.

Щоб купити таблички з доставкою по Україні – оформите замовлення на нашому сайті «Хід Конем». Менеджери зв‘яжуться з Вами протягом найближчого часу для уточнення деталей замовлення, вартості та адреси доставки в Києві чи іншому місті. Вас приємно обрадує ціна нашої продукції і оперативна доставка товару!