Вимоги до зовнішньої реклами по ГОСТу

розміщено в: Новини сайту | 0

Зовнішня реклама – найпопулярніший канал поширення інформації про переваги бренду або продукту. Її можна зустріти в вигляді плакатів на будівлях, банерів і розтяжок над дорогами, на громадському транспорті і вуличному обладнанні.

Для максимального впливу на потенційного покупця рекламні матеріали роблять яскравими, помітними і розміщують в місцях великого скупчення людей. При цьому існують певні правила зовнішньої реклами та вимоги до її розміщення. Розглянемо більш докладно ці питання.

Законодавчі вимоги до зовнішньої реклами

Основні питання щодо змісту рекламної інформації і її та розміщення регламентуються нормами Закону України «Про рекламу» від 03.07.1996 № 270/96.

Відповідно до положень чинного Закону:

  • матеріали повинні бути розміщені з урахуванням всіх вимог безпеки, не закривати дорожні знаки і розмітку, світлофори, зупинки транспорту;
  • використовувана підсвічування не повинна засліплювати водіїв транспортних засобів, а також направлятися в вікна квартир і будинків;
  • зображення на банерах і плакатах не повинні імітувати дорожні знаки;
    опори рекламних щитів, розташовані уздовж автодоріг, повинні мати вертикальні смуги, нанесені світловідбиваючої фарбою.

Правила поширення зовнішньої реклами

Відповідно до норм чинного законодавства розміщення рекламної інформації проводиться на підставі дозвільної документації, яку видають виконавчі органи сільських, селищних і міських рад. При видачі дозволів держоргани не можуть втручатися в формат і зміст повідомлень.

Крім того, повинні бути дотримані певні правила при розміщенні матеріалів в наступних місцях:

У зоні смуги відведення автодоріг – потрібен дозвіл держоргану, який здійснює управління автодорогами або є їх власником.
На будівлях, спорудах і будинках – необхідна згода власника або уповноваженого представника.
Забороняється використовувати для реклами тротуари і алеї, розміщувати матеріали на відстані менше п’яти метрів від поверхні дороги в межах населеного пункту.
Дозвільна документація видається на безоплатній основі.

Якісна зовнішня реклама по ГОСТу, виготовлена ​​професіоналами дизайн – студії «Хід Конем», забезпечить впізнаваність Вашої компанії і збільшення доходів від продажів.

Залишити відповідь