Умови повернення обладнання НУШ та інших товарів

Шановні покупці інтернет-магазину Хід Конем!
Повернення придбаних в інтернет-магазині Хід Конем товарів здійснюється у випадках і згідно з умовами, регламентованими Законом України про захист прав споживачів
Як повернути товар який був оплачений на відділенні нової пошти, в момент здійснення адресної доставки або картою на сайті
У разі повернення замовлення, який був доставлений кур’єром, на склад “нової пошти” або оплачений картою на сайті, повернення коштів здійснюються на картковий рахунок клієнта.
Повернення коштів на платіжну карту здійснюється протягом 14-ти днів з моменту отримання повернення.
У разі повернення товару відповідно до умов, регламентованим “законом України про захист прав споживачів”, вам необхідно:
1) зв’язатися з нами за телефоном (067) 189-31-81 або (050) 029-24-00;
2) вислати на електронну пошту (stendu.hodkonem@gmail.com):
А) заповнену заяву на повернення товару
Б) якщо була здійснена оплата картою, тоді заповнити цю заяву
В) заповнений супровідний лист.
Г) сам товар, який ви бажаєте повернути (або акт про списання товару сервісним центром), а також оригінал заяви і супровідний лист необхідно відправити за наступними реквізитами:
м Миколаїв Нова пошта, склад № 15
особа-одержувач: Заболотний Олександр, тел. 096-417-58-33;
Оплата: за рахунок одержувача,
Звертаємо вашу увагу, що процедура повернення може бути почата тільки після отримання товару (або акта на списання товару сервісним центром), оригіналу заяви та супровідного листа.
При заповненні заяви на повернення необхідно вказати:
 • Причину повернення,
 • Найменування товару, що повертається;
 • Номер замовлення;
 • Повну вартість товару, окремо прописати суму пдв;
 • Банківські реквізити.
Звертаємо вашу увагу, що в даний час повернення грошей за товари можливий тільки банківським переказом на картковий рахунок фізичної особи. Для переказу грошей вам необхідно вказати наступні реквізити:
 • Назва банку,
 • МФО банку,
 • Фио одержувача,
 • Код отримувача (ЄДРПОУ банку або інн одержувача – залежно від банку),
 • Розрахунковий рахунок одержувача (банку),
 • Призначення платежу (повинно містити номер карткового рахунку та фио).
Правила повернення товару в термін 14 днів:
Повернення товару належної якості
Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.
Перелік товарів, які не підлягають обміну (поверненню) з підстав, зазначених у цій статті, затверджується Кабінетом Міністрів України.
Правила повернення товару належної якості детально описані в статті 9 Закону України «Про захист прав споживачів»
Повернення товару неналежної якості
Товар неналежної якості – це товар, який має недоліки або істотні недоліки. При купівлі товару з недоліками Ви маєте право пред’явити продавцю і / або виготовлювача товару ряд вимог – в тому випадку, якщо наявність цих недоліків не було обумовлено продавцем. Правила повернення товару неналежної якості детально описані в статті 8 Закону України «Про захист прав споживачів»
Зверніть увагу!
Номер карткового рахунку – це не номер вашої банківської карти, вказаний на самій карті, а номер, під яким карта зареєстрована в банку. Свій номер карткового рахунку ви можете дізнатися у оператора вашого банку, звернувшись до найближчого відділення або за телефоном “гарячої лінії”.
Всі інструкції з пересилання товару ви можете отримати у менеджера, зв’язавшись по телефону (067) 189-31-81 або (050) 029-24-00
Приклад оформлення банківських реквізитів:
Банк отримувача: ПАТ «Приватбанк»
Код банку МФО: 305299
Отримувач: Іванов Іван Іванович
Код отримувача: 01234567890
Розрахунковий рахунок (отримувача): 012345678901
Призначення платежу: поповнення Карткова Рахунку № 012345678901 Іванова Івана Івановича