Оформлення класу за стандартами нуш

Ключовою реформою Міністерства освіти та науки є – Нова українська школа, в якій дітям буде приємно навчатися, де їм будуть давати не тільки знання, а й практичні вміння користуватися цими знання в повсякденному житті. Нуш стане школою до якої діти будуть іти з радістю, адже там будуть прислухатися до їхньої думки, навчать не боятися висловлювати свою думку.
Обладнання кабінету нуш повинно бути сучасним, відповідати всім стандартам та допомагати школярам в засвоєнні навчального матеріалу. Тому, оформлення класу за стандартами нуш вимагає чималої уваги та підготовки.

Класна кімната для 1 класу нуш

Нова школа це не лише нова програма та нові стандарти. Це, в першу чергу, ще й новий навчальний простір, який має бути комфортним та зручним для школярів.
Значне місце у підготовці учнів до навчання, у їх психологічному налаштуванні атмосфера та обстановка в якій вони знаходяться. Тому дизайн класу нуш має бути затишним, лаконічним, гарно оформлений. Тоді діти матимуть бажання приходити до класу кожного дня.

Класна кімната для 1 класу нуш буде розподілена на певні навчальні осередки:

1. Навчально-пізнавальний.

2. Ігровий (настільні ігри, інвентар тощо)

3. Змінні тематичні осередки.

4. Художньо-творчої діяльності.

5. Живої природи для проведення дослідів та практичних робіт.

6. Відпочинку (крісла-пуфи, м\'які килимки, подушки).

7. Дитяча бібліотека.

8. Осередок вчителя.

Кожна класна кімната для 1 класу нуш має бути особливою та унікальною. Вона повинна бути зручною, затишною, функціональною у використанні. Взагалі, вдале оформлення класу за стандартами нуш відграє важливу роль в навчально-виховному процесі.

Обладнання кабінету нуш

Обладнання для кабінету нуш відіграють важливу роль в навчанні школярів. Дизайн студія «Хід конем» пропонує широкий асортимент наочно-демонстраційного обладнання для кабінету нуш: стенди, природниче та логіко-математичне обладнання, матеріали для вивчення рідної мови.  У нас є демонстраційний матеріал для вчителя, і для індивідуальної роботи учнів.
Навчальний кабінет в новій українській школі повинен допомагати вчителеві в створенні відповідної навчальної атмосфери. Процес навчання повинен бути цікавим та пізнавальним для кращого засвоєння матеріалу, тому в класі повинно бути новітнє навчальне обладнання, меблі, дидактичні матеріали для НУШ, роздаткові матеріали.

Демонстраційній моделі, дидактичні матеріали для НУШ стануть кращими помічниками для школяра, навчать читати, рахувати, мислити, зосереджувати свою увагу.
В каталозі нашого Інтернет-магазину Ви знайдете великий асортимент товарів, які призначені для використання в математичній освітній галузі в початкових класах. З їх допомогою урок стане цікавішим, набуде форми гри, діти навчаться міркувати, аналізувати ситуації, навчаться логічно висловлювати свою думку та обґрунтовувати її.
Набір геометричних фігур, палички Кьюзейнера, ваги з набором важків все це математичне обладнання, яке буде допомагати школярам під час уроків. Дидактичні матеріали для НУШ з математики допоможуть дитині в розвитку математичних здібностей, навчать рахувати, порівнювати, розрізняти предмети за вагою, формою, розмірами.

Все для НУШ  від компанії компанія «Хід Конем»

За допомогою наших навчальних матеріалів Ви можете оформити гарний, практичний, цікавий для дитини дизайн класу нуш. Всі товари відповідають стандартам нової школи і мають високу якість за доступною ціною. Звернувшись до нас Ви отримаєте висококваліфіковану та професійну допомогу при виборі обладнання і зможете зробити оформлення класу за стандартами нуш.
За допомогою якісного обладнання ваша класна кімната для 1 класу нуш стане цікавою та пізнавально для учнів!