Обладнання для 1 класу НУШ

Ключовою  реформою Міністерства освіти і науки є – Нова українська школа,  в якій дітям буде приємно навчатися, де їм будуть давати не тільки знання, а й практичні вміння користуватися цими знання в повсякденному житті. НУШ стане школою до якої діти будуть іти з радістю, адже там будуть прислухатися до їхньої думки, навчать не боятися  висловлювати свою думку.

Обладнання для 1 класу НУШ повинно бути сучасним, відповідати всім стандартам та допомагати школярам  в засвоєнні навчального матеріалу.

Кращі дидактичні матеріал для НУШ від дизайн-студії «Хід Конем»

Дидактичні матеріали для 1 НУШ відіграють важливу роль в навчанні школярів. Дизайн студія «Хід конем» пропонує широкий асортимент наочно-демонстраційного обладнання для  1 класу НУШ: стенди,природниче та логіко-математичне обладнання,матеріали для вивчення рідної мови.  У нас є демонстраційний матеріал для вчителя,  і для індивідуальної роботи учнів.

Навчальний кабінет в новій українській школі повинен допомагати вчителеві в створенні відповідної навчальної атмосфери. Процес навчання повинен бути цікавим та пізнавальним для кращого засвоєння матеріалу, тому  в класі повинно бути новітнє навчальне обладнання, меблі, дидактичні матеріали для НУШ, роз даткові матеріали.

Демонстраційній моделі, дидактичні матеріали для НУШ стануть кращими помічниками для школяра, навчать читати, рахувати, мислити, зосереджувати свою увагу.

Математика 1 клас НУШ

В каталозі нашого Інтернет магазину Ви знайдете великий асортимент товарів, які призначені для використання в математичній освітній галузі в початкових класах. З їх допомогою урок стане цікавішим,  набуде форми гри, діти навчаться міркувати, аналізувати ситуації, навчаться логічно висловлювати свою думку та обґрунтовувати її.

Набір геометричних фігу, палички Кьюзейнера, ваги з набором важків все це математичне обладнання, яке буде допомагати школярам під час уроків. Дидактичні матеріали для НУШ з математики допоможуть дитині  в розвитку математичних здібностей, навчать рахувати, порівнювати, розрізняти предмети за вагою, формою, розмірами.

Математика 1 клас НУШ складний предмет і  при його вивченні не обійтися без наочно-дидактичного матеріалу. Придбавши набір обладнання, роздаткові та дидактичні матеріали для НУШ звичайні нудні уроки стануть набагато цікавішими та пізнавальними. Все це обладнання для 1 класу НУШ безсумнівно зацікавить дітей та підвищить інтерес до навчання.  І такий складний предмет, як математика 1 клас НУШ стане улюбленим уроком у дітей.

Мистецтво 1 клас НУШ

Мистецтво 1 клас НУШ досить цікавий і творчий предмет. Чудовою ідеєю буде проведення уроку у ігровій формі. Допоможе викладачеві в цьому ляльковий театр, набір музичних інструментів, настільні логічні та розвивальні ігри. Все це допоможе розвивати уяву, фантазію, мовлення, логічне мислення у школярів, творчі здібності.

Ляльковий театр допоможе в розвитку артистичних даних кожного школяра, його зв’язного мовлення, фантазії, уяви.

Все для НУШ  від компанії  компанія «Хід Конем»

У нас великий асортимент товарів для обладнання кабінетів початкових класів, все для НУШ. Всі товари відповідають стандартам нової школи і мають високу якість за доступною ціною. Звернувшись до нас Ви отримаєте висококваліфіковану та професійну допомогу при виборі обладнання для 1 класу НУШ.