Таблички – невід’ємний елемент XXI століття

Сучасний світ заповнений вивісками та табличками. Вони містять рекламні пропозиції та важливу інформацію, допомагають знайти потрібний будинок, вулицю та кабінет. Існує 2 види табличок: для зовнішнього та внутрішнього розміщення. Вони виготовляються з різних матеріалів, але виконують однакові функції.

Таблички на двері в школі інформують про назву класу, офісні таблички на дверях кабінетів – повідомляють посаду і дані фахівця. Зовнішні таблички розміщуються на будівлях, повідомляють номер будинку, назва вулиці та організації. Виготовлення табличок з назвами вулиць вимагає використання стійких до впливу навколишнього середовища матеріалів з антикорозійним покриттям.

Виготовлення табличок на двері

Вулична табличка виготовляється з матеріалів, стійких до сонячного світла, підвищеної вологості та перепадів температур. Зазвичай це пластик або метал. Виготовлення металевих табличок здійснюється із застосуванням оргскла та антикорозійних напилювань. Така комбінація матеріалів виконує дві важливі функції одночасно: прикрашає та захищає вивіску від негативного впливу навколишнього середовища.

Виготовлення табличок для кабінетів керівника, заступників та начальників служб підкреслюють статус компанії, формують позитивний імідж у відвідувачів. При цьому враховується колірна гамма, стиль інтер’єру приміщення замовника та загальні правила дизайну. Ми пропонуємо виготовлення табличок на двері будь-якого формату і розміру для внутрішнього та зовнішнього застосування. Починаючи від невеликої інформаційної таблички та закінчуючи великою вхідною вивіскою.

“Хід конем”: виготовлення адресних табличок за розумними цінами

Виготовлення табличок на двері – одна з наших спеціалізацій, починаючи з 2010 року. Для вироблення якісної продукції у нас є все необхідне: власне виробництво з обладнанням для високоякісного друку, штат кваліфікованих співробітників, талановиті дизайнери, безпечні та довговічні матеріали, широкий асортимент шаблонів та запас готової продукції.

Чому клієнти обирають саме нас:

  • якісна продукція;
  • лояльна цінова політика;
  • довговічні матеріали;
  • високий рівень сервісу;
  • оперативна доставка;
  • гарантія на продукцію 5 років.

Наші клієнти – це державні організації, дитячі садки, школи, ВНЗ з різних куточків країни. Ми пропонуємо найкращі умови співпраці: ціни на 10-15% нижче від ринкових, стислі терміни виконання навіть великих партій (не більше 2 днів), швидке доставлення в будь-яку точку України. Ми співпрацюємо з Новою поштою, а тому всі замовлення на суму від 1000 гривень доставляються безкоштовно.

У нашому інтернет-магазині багатий вибір готових шаблонів. Дивіться та обирайте потрібний вам варіант. Щоб замовити табличку – додайте товар у кошик або залиште заявку за телефонами, вказаними на сторінці контактів. Менеджери зв’яжуться з вами для уточнення всіх деталей: адреси доставлення, вартості замовлення, терміну виконання робіт.