Showing the single result

Творча галузь НУШ: оформлення класу

У перші шкільні роки у дітей закладаються фундаментальний інтерес до навчання і прагнення отримувати нові знання. У новій українській школі особлива увага приділяється розвитку креативного мислення, фантазії, творчих і музичних здібностей учня. Рольові ігри, організація вистав, а також настільні ігри в початковій школі допомагають удосконалити моторику, координацію, розвинути уяву, комунікативні здібності. В сучасних класах передбачається ігровий простір, а також зона художньо-творчої діяльності. Тут діти можуть переключити увагу після основних занять, зняти психо-емоційне напруження в рухливих, розвиваючих іграх, встановити контакт з однокласниками та педагогом.

Ляльки-рукавички та ігрові набори

Організувати ляльковий театр, не виходячи з класу допоможуть товари від компанії «Хід конем»! В каталозі сайту представлений широкий асортимент товарів для творчої діяльності:

  • ляльковий театр, що включає 20 персонажів (професії, сім’я, тварини);
  • ляльки-рукавички (тварини, казкові персонажі, представники професій);
  • набір музичних інструментів з натурального дерева;
  • твістери, килимки-пазли різної спрямованості;
  • набір настільних ігор (лото, гра «Поясни слово», «Весела арифметика», «Подорожуй Україною).

Всі товари екологічні та безпечні для здоров’я, допоможуть реалізувати цікаве та корисне дозвілля, необхідне для комплексного розвитку школяра.

Набір для лялькового театру за приємною ціною з оперативною доставкою

Гарантуємо своїм покупцям прийнятний рівень цін, оперативну доставку в будь-який куточок України, якісний сервіс. З повним переліком товарів і його докладним описом ви можете ознайомитися на сторінках товарів. Всі товари каталогу відповідають санітарно-гігієнічним нормам та розраховані на тривалий термін служби. Зрозумілий інтерфейс сайту дозволяє легко оформити та оплатити покупку. Приймаємо оплату готівковим і безготівковим розрахунком, можливий самовивіз. Читайте корисні статті в блозі нашого сайту на теми оформлення кабінетів початкової, старшої школи, як правильно вибрати шкільні меблі та іншу цікаву інформацію. Звертайтеся до професіоналів своєї справи, ми гарантуємо якість!