Набір наочно-дидактичного матеріалу (англійська)

(1 customer review)

В наявності!

Відправлення в день замовлення!

Технічні характеристики:

– абетка для використання вчителем, що містить набір карток, на яких надруковано великі та малі літери абетки. Формат карток не менше 15х20см. Матеріал – цупкий картон не менше 300г/м2 – не менше 26 од.
– абетка роздавальна для використання учнями – 15компл.
– картки “Прописи”, “Як писати прописи”, “Як писати друковані літери”, “Знаки в англійській мові”. Формат карток не менше А5. Матеріал – цупкий картон не менше 300г/м2 – не менше 4од.
– картки для вивчення слів (тематичні) – не менше 6 компл.
Країна виробника: Україна.
Категорія: , SKU: 12022

Опис

Кожен комплект абетки містить картки з друкованими великими та малими буквами абетки, зразки каліграфічного письма великої та малої літери англійської мови, кольорову ілюстрацію або фото зображення відповідне слову, яке починається на відповідну букву алфавіту. Формат карток не менше А8. Матеріал – цупкий картон не менше 300г/м2 – не менше 26од. в кожному комплекті.Кожен тематичний містить картки з словом українською мовою та тематичним зображенням, на зворотному боці надруковано переклад даного слова англійською мовою та транскрипцію. Можуть бути використані наступні теми: транспорт, овочі, фрукти, геометричні фігури, птахи, квіти або інш. Формат карток не менше 100х100мм. Матеріал – цупкий картон або папір не менше 200г/м2 – не менше 15од. в кожному комплекті.

Додаткова інформація

Для уроку

Англійської мови, Англійської мови

Вікова категорія

молодша школа (НУШ), молодша школа (НУШ)

1 review for Набір наочно-дидактичного матеріалу (англійська)

  1. Ирина

    Получили наш заказ. Благодарю, все хорошо.

Add a review

Ваша електронна адреса не буде опублікований Обов'язкові для заповнення поля позначені *

Відправити

Вас також зацікавить