Про дизайн-студію «Хід Конем»

Виготовлення стендів, плакатів і банерів на замовлення від дизайн-студії «Хід Конем»

Основним напрямком діяльності дизайн – студії «Хід Конем» є виготовлення стендів на замовлення з різною тематикою для оформлення дитячих садів, шкіл, ВНЗ і підприємств. Завдяки відповідальному підходу та високому професіоналізму, наша компанія придбала бездоганну репутацію, завоювала довіру клієнтів і партнерів. Наша продукція відома і користується попитом практично у всіх навчальних закладах України. Багато компаній прагнуть купити у нас таблички, вивіски і іншу продукцію, оскільки вона поєднує в собі переваги сучасних матеріалів і привабливу вартість. Ми постійно вдосконалюємо своє виробництво, використовуємо передове обладнання та високоякісні матеріали, залишаючи ціну на готові вироби на колишньому рівні. Тому наша продукція є доступною для всіх категорій покупців. Незважаючи на розвиток інформаційних технологій і використання мультимедійного обладнання у всіх сферах життя, наша продукція залишається актуальною і широко використовується в навчально-виховному процесі. Пластикові стенди, плакати, інші наочні посібники з корисною інформацією дозволяють проводити заняття захоплююче, цікаво і сприяють підвищенню ефективності навчання на всіх його рівнях.
Переваги нашої продукції:
 • різноманітність форм, розмірів, варіантів оформлення;
 • можливість використання в будь-якому інтер’єрі;
 • відповідність стандартам якості і санітарно-гігієнічним нормам.
Вироби виготовлені з безпечних матеріалів, ретельно оброблені і дозволені для використання в дитячих установах і навчальних закладах.

Виготовлення плакатів і стендів на будь-який смак від студії «Хід Конем»

Одна з головних переваг нашої дизайн – студії є наявність повного виробничого циклу з виготовлення табличок, настінних плакатів, стендів – від розробки макета до створення дизайну за індивідуальними ескізами.
У нас є всі ресурси, необхідні для виготовлення сучасних виробів:
 • штат професійних дизайнерів;
 • обладнання для якісного друку і плоттерного різання;
 • довговічні матеріали – ПВХ, алюміній, безпечні фарби.
Нам можна замовити виготовлення банерів, інформаційних стендів для навчальних кабінетів з наповненням і в кольоровій гамі за бажанням замовника. Якість нашої продукції перевірена часом і численними покупцями.

Наші переваги

Дизайн-студія «Хід Конем» розробляє і виготовляє стенди для шкіл, дитячих садків, інших навчальних закладів та підприємств з 2010 року.

Власне виробництво протягом 8 років
Понад 1000 товарі в асортименті магазину
Короткі терміни виготовлення - 2-3 дні
Відправка в будь-який куточок України

Продаж плакатів і стендів за низькими цінами з доставкою по Україні

Дизайн – студія «Хід Конем» пропонує купити якісну продукцію – дешево і за доступними цінами. В електронному каталозі представлений наявний асортимент з описом, зображенням і цінами. Завдяки вузькій спеціалізації, ціна на виготовлення інформаційного стенду з пластику або іншого виробу на 10-15% нижче, ніж у інших компаній. Замовити недорого продукцію можна на нашому сайті. Товар доставляється по території всієї України зручним для замовника способом.

Чому варто вибрати дизайн-студії «Хід Конем»

Чому ж вибирають саме нас.

 • Ввічливе, професійне обслуговування, зручне оформлення замовлення.
 • Висока якість стендів за доступною вартості.
 • Виготовлення стендів за індивідуальними розмірами і оформленням.
 • Короткі терміни виготовлення і постачання товару.
 • Відправлення в будь-який куточок України зручним для замовника способом.

Гарантована якість

8 років успішної роботи, власне виробництво, велика команда професіоналів завдяки всьому цьому ми гарантуємо якість і довговічність у використанні;

Великий асортимент

Наші висококваліфіковані дизайнери розробили понад 1000 різноманітних стендів, які задовольнять побажання будь-якого замовника;

Вигідна цінова політика

Наявність знижок для постійних клієнтів, щомісяця нові акційні пропозиції;

Якісний сервіс

Зручне оформлення замовлення, професійне обслуговування менеджерів і дизайнерів, можливість відстежити своє замовлення, наявність особистого кабінету, оплата через інтернет банкінг;

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові для заповнення поля позначені *

Відправити