«Хід конем» – висока якість з 2010 року

Стенди, банери та плакати на замовлення

Ми виготовляємо стенди, плакати та банери на замовлення з 2010 року. Наші клієнти – це підприємства та навчальні заклади України: дитячі садки, школи, коледжі, вищі навчальні заклади. Завдяки відповідальній та злагодженій командній роботі ми отримали бездоганну репутацію серед клієнтів та партнерів з різних куточків нашої країни.

Незважаючи на розвиток інформаційних технологій й застосування мультимедійного обладнання, наша продукція не втрачає актуальності. Стенди, плакати та інші види наочних матеріалів активно використовуються в навчальному процесі та роблять його більш цікавим, захоплюючим, а головне – ефективним. Наша продукція поєднує високу якість та привабливу вартість, а тому користується попитом у клієнтів.

Власне виробництво повного циклу

Наша головна перевага – наявність власного виробництва повного циклу. Ми не передаємо замовлення стороннім підрядникам та контролюємо всі етапи виробництва. Завдяки цьому термін виконання навіть великих замовлень не перевищує 2 дні. Ми виконуємо всі види робіт, починаючи від розробки макета та закінчуючи створенням дизайну за індивідуальними ескізами.

Ми виробляємо наступні види продукції: дидактичні навчальні матеріали для нової української школи, таблички, фліпчарти та дошки, плакати та інформаційні стенди, матеріали, присвячені тематиці АТО. Наша продукція виготовлена ​​з безпечних матеріалів, бездоганно оброблена та дозволена для використання у дитячих установах і навчальних закладах

Переваги нашої продукції:

 • відповідає санітарно-гігієнічним нормам та стандартам;
 • будь-які розміри, форми та стилі оформлення;
 • універсальні рішення для будь-якого інтер’єру;
 • графічні матеріали не вицвітають протягом багатьох років;
 • поєднує якісні матеріали та надійну клейову основу;
 • гарантія становить 5 років.

Ми працюємо з якісними та безпечними матеріалами: металом, полівінілхлоридом, нетоксичними фарбами. У нашому розпорядженні є все необхідне для виготовлення сучасної продукції: штат висококваліфікованих дизайнерів, новітнє обладнання для друку та теслярного різання.

Ми гарантуємо якість друку на рівні професійних фотостудій. Володіємо всіма необхідними сертифікатами від СЕС на виробництво дидактичних матеріалів для нової української школи. З бюджетними організаціями працюємо за гарантійним листом.

Чому клієнти обирають саме нас:

 • професійне обслуговування;
 • зручний інтерфейс форми замовлення;
 • якісна продукція за доступними цінами;
 • виготовлення продукції будь-якого розміру з індивідуальним оформленням;
 • термін виконання будь-якого замовлення не перевищує 2 діб.

«Хід конем» – широкий вибір, доступні ціни

Ми пропонуємо сучасні та якісні стенди за доступними цінами. В електронному каталозі нашого сайту представлений весь наявний асортимент з докладним описом, фотографіями готової продукції та цінами. Ми виготовляємо банери, плакати та стенди більш ніж 10 років.

Завдяки вузькій спеціалізації ми пропонуємо найкращі умови співпраці: ціни на 10-15% нижчими від ринкових, стислі терміни виготовлення навіть великого замовлення, зручні способи оплати та доставлення, знижки постійним та оптовим клієнтам. У нашому блозі ви знайдете багато корисної інформації: поради щодо вибору магнітно-маркерних дошок, рекомендації з оформлення шкільних класів та груп в дошкільних установах.

Замовити продукцію і зв’язатися з нашими менеджерами можна за допомогою контактів, вказаних на цій сторінці.

Наші переваги

Фабрика «Хід Конем» розробляє і виготовляє стенди для шкіл, дитячих садків, інших навчальних закладів та підприємств з 2010 року.

Власне виробництво протягом 8 років
Понад 1000 товарі в асортименті магазину
Короткі терміни виготовлення - 2-3 дні
Відправка в будь-який куточок України

Чому варто вибрати компанію «Хід Конем»

Чому ж вибирають саме нас.

 • Ввічливе, професійне обслуговування, зручне оформлення замовлення.
 • Висока якість стендів за доступною вартістю.
 • Виготовлення стендів за індивідуальними розмірами й оформленням.
 • Короткі терміни виготовлення та постачання товару.
 • Відправлення в будь-який куточок України зручним для замовника способом.

Гарантована якість

10 років успішної роботи, власне виробництво, велика команда професіоналів – завдяки всьому цьому ми гарантуємо якість і довговічність у використанні.

Великий асортимент

Наші висококваліфіковані дизайнери розробили понад 1000 різноманітних стендів, які задовольнять побажання будь-якого замовника.

Вигідна цінова політика

Наявність знижок для постійних клієнтів; щомісяця нові акційні пропозиції.

Якісний сервіс

Зручне оформлення замовлення, професійне обслуговування менеджерів і дизайнерів, можливість відстежити своє замовлення, наявність особистого кабінету, оплата через інтернет банкінг.