Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Придбання шкільних меблів – відповідальний захід, оскільки такі предмети повинні відповідати самим жорстким вимогам, забезпечувати правильне положення тіла під час сидіння і створювати комфортні умови для навчання. Студія «Хід Конем» пропонує недорого замовити шкільні стільці високої якості для обладнання предметних кабінетів в навчальні заклади і організації зручного робочого місця в домашніх умовах.

Продукція нашої дизайн-студії створюється з урахуванням діючих державних стандартів, технічних умов, санітарно-гігієнічних вимог і користується великою популярністю в навчальних закладах України.

Зручні шкільні стільці від дизайн – студії  «Хід Конем»

Щоб купити учнівський стілець за доступною ціною, ознайомтеся з асортиментом, представленим в електронному каталозі.

У продажу – великий вибір різноманітних моделей за вартістю виробника, які відповідають сучасним критеріям:

  • виготовлені з якісних матеріалів і міцної фурнітури;
  • стійкі до зносу, механічного впливу, УФ – променів;
  • мають привабливий сучасний дизайн, компактні розміри;
  • сидіння і спинки ретельно оброблені, мають фізіологічний вигин і закруглені куточки, що попереджає отримання травм і пошкодження одягу;
  • регульовані моделі можна легко налаштувати з урахуванням висоти парти і зростання дитини;
  • посилені варіанти з металевим каркасом підійдуть для старшокласників.
  • Ви можете оформити покупку учнівського стільця на сайті і зробити замовлення на доставку придбаного товару по Києву і в інші міста.

Якщо потрібне виготовлення шкільної лавки для їдальні або нестандартного вироби, відправте нам повідомлення з кресленнями, описом параметрів і побажаннями щодо оформлення. Ми оперативно, дешево і якісно виконаємо замовлення будь-якого обсягу.