Sale!

Мінна безпека комплекс стендів

2,598.70  1,872.00 

(8 customer reviews)
 • Розмір стендів: кожний 600х800мм;
 • Матеріал: ПВХ 3 мм (Німеччина);
 • Друк: наш екологічно чистий друк не містить шкідливих речовин та не має запаху;
 • Доставка: доставимо ваш товар на будь-яке зручне відділення або на адресу.
 • ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 4000 ГРН ДОСТАВКА НА ВІДДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОШТИ БЕЗКОШТОВНА!

 

 • В НАЯВНОСТІ
 • День замовлення – день відправлення!
 • Працюємо за договорами з бюджетними установами для взаємовигідного співробітництва.
 • Ви можете ОПЛАТИТИ замовлення при отриманні .

 

Ціна з додатковим ламінуванням – 2275 грн

 

Можна замовити кожен стенд окремо

Переглянути всі стенди в клас безпеки

Опис

Мінна безпека комплекс стендів – це незамінний інструмент для підвищення рівня безпеки та усвідомленості щодо небезпек, пов’язаних з мінами та нерозірваними вибуховими пристроями. Комплекс складається з декількох стендів, що містять важливу інформацію та практичні поради щодо заходів безпеки.

Кожен стенд у комплексі зосереджений на різних аспектах мінної безпеки. Вони надають детальні ілюстрації та пояснення щодо розпізнавання мін, правил поведінки в потенційно небезпечних місцях та процедур повідомлення про можливі вибухові пристрої. Крім того, стенди містять інформацію про роботу з мінорозбувачами та навчання першої допомоги постраждалим.

Цей комплекс стендів особливо корисний для військових, правоохоронних органів, рятувальників, миротворців та інших професійних груп, що працюють у зоні конфлікту або на територіях, де існує ризик мінної загрози. Він також може бути використаний у навчальних закладах, музеях, аеропортах та інших громадських місцях, щоб підвищити обізнаність громадськості щодо мінної безпеки.

Мінна безпека комплекс стендів забезпечує доступ до необхідної інформації та ресурсів, необхідних для запобігання нещасним випадкам, пов’язаним з мінами. Він допомагає створити свідоме й безпечне оточення, де люди можуть діяти з належною обережністю та захищати себе та інших.

Додаткова інформація

Для уроку

Клас безпеки, Клас безпеки

8 reviews for Мінна безпека комплекс стендів

 1. Бондар Людмила Федорівна

  Доброго дня! Сьогодні кур’єр привіз наше замовлення. Все доїхало ціленьке, гарнюще. Отвори вже зроблені, кріплення також дали, і це так зручно. Бо замовляли в іншому магазині, а там отворів не було. То коли самі намагалися зробити – зламали. Щиро дякуємо вам з вашу роботу. Відділ освіти пообіцяв проплатити вам до кінця цього тижня.

 2. Павло

  Замовляли стенди на тому тиждні, буквально через 2 дні вже забрали з пошти. Дякую за таку швидкість виконання замовлення. Буду радити вашу фабрику колегам

 3. Тетяна

  Доброго дня! Дуже дякую вам за зроблені стенди! Все дуже гарно і якісно!

 4. Тетяна

  Доброго дня! Дуже дякую вам за зроблені стенди! Все дуже гарно і якісно!

 5. Надія

  Безмежно вдячна за стенди. На цьому тижні зробили замовлення і навіть вже не сподівались отримати до 1 вересня, але ви так швидко все виготовили. Якщо купляти стенди, то лише вас.

 6. Гліб

  Я б хотів поділитися своїми позитивними враженнями про комплекс стендів з мінної безпеки, який замовляли для школи. Роблю замовленні у вас не перший раз, як завжди все в найкращому вигляді. Стенди надають дуже важливу інформацію про те, як визначати, уникати і поводитися в областях, де можуть бути міни. Це допомагає підвищити рівень обізнаності та зберегти життя. Мені та колегам сподобався ваш комплекс стендів з мінної безпеки. Якість стендів та робота менеджерів як завжди на висоті! Дякую за вашу роботу у цій справі!

 7. Людмила Анатоліївна

  Ви завжди стараєтеся задовольнити бажання клієнта, що робить вас особливими. Професіоналізм на висоті!

 8. Дмитро Павлович

  Дякую за стенди. Друк гарний, кольори не втратили насичення. Обов’язково до вас ще звернемося!

Show reviews in all languages (9)

Add a review

Ваша електронна адреса не буде опублікований Обов'язкові для заповнення поля позначені *

Відправити

Вас також зацікавить