Стенди інформаційні для дитячих садків, шкіл, ВНЗ виготовляються з матеріалів різної щільності і якості, в залежності від побажань клієнта, від ціни, від умов експлуатації. Наприклад, стенди, таблички, рекламні стенди для розміщення на вулицях виготовляються з волого-стійких матеріалів.

Отже, з чого виготовляються різні види продукції для оформлення.

1. Інформаційні стенди і таблички для кабінетів.
Виготовляються з ПВХ (пластик).

На лист ПВХ наноситься широкоформатний друк того зображення, яке буде фоном стенду.

Якщо ж ви замовили стенд-короб, такий стенд виготовляється з бортами, що надає емо додаткового обсягу.

2. Кишені і полички.
Обов’язкові елементи майже кожного стенду – кишені для розміщення друкованої інформації, книжки-кишені – виготовляються з оргскла, акрилу або пластику ПЕТ. В принципі, будь-який матеріал однаково захищає папір від вологи і забруднення.

Кишені можуть бути як плоскі (для звичайного листа), так і об’ємні (для розміщення книги, флаєрів або буклетів). Кріпляться кишені на стенд за допомогою промислової двосторонньої липкої стрічки.

Полички кріпляться до таких видів стендів, як “Для творчості” в дитячих садах – такі стенди призначені для розміщення на них виробів з пластиліну.

3. Зображення на стенди і таблички.
Наносяться за допомогою широкоформатного друку.

4. Таблички для кабінетів і фасадів.
Виготовляються також з ПВХ з нанесенням друку. Для адресних табличок також ми рекомендуємо Вирізні напис – всі деталі таблички вирізаються окремо і пріклееваются на пластик. Такі таблички не вигоряють і є більш стійкими до погодних змін.

Стенди кріпляться за допомогою шуропов і саморізів. У наборі до кожного стенду йде необхідна кількість кріпильних деталей, вам не потрібно буде шукати і купувати їх самостійно. При бажанні, ви можете самостійно встановити стенд.

Ціна всієї продукції залежить від кількості і якості деталей і елементів, від розміру стенда або табличок. Зателефонуйте нам або відправте повідомлення, описавши приблизний розмір і деталі того, що ви хочете, і наш менеджер прорахує для вас ціну продукту.