Sale!

Стенд Цивільний захист

1,571.70  1,185.00 

(5 customer reviews)
 • Розмір стенду: 100х85 см
  Кишеньки: А4 (2шт.)
  Матеріал: ПВХ 3 мм
  Наш екологічно чистий друк не містить шкідливих речовин і не має запаху;
  Доставка: НП та УКРпошта

 

 

 • В НАЯВНОСТІ
 • Працюємо за договорами з бюджетними установами для взаємовигідного співробітництва.
 • Ви можете ОПЛАТИТИ замовлення при отриманні .

Опис

Стенд Цивільний захист – це комплексний інформаційний засіб, спрямований на надання громадянам необхідних знань та навичок для ефективних дій у ситуаціях надзвичайних подій. Кожен елемент цього стенду ретельно розроблений для максимальної якості та зручності в сприйнятті. Матеріал для стенду обраний з урахуванням його стійкості та високої якості. Чіткий та видимий друк дозволяє легко розуміти інструкції та інформацію на стенді. Великі шрифти та відмінна контрастність роблять текст та картинки легко читабельними навіть на відстані.
Стенд містить докладні інструкції та поради для громадян щодо дій при евакуації, аваріях з викидом хлору, пожежах та стихійних лихах. Ілюстрації та картинки сприяють кращому сприйняттю інформації. Також, вказані номери та сигнали оповіщення, що дозволяють швидко та ефективно реагувати на надзвичайні ситуації.

Додаткова інформація

За типом інформації

,

5 reviews for Стенд Цивільний захист

 1. Павло

  Якісні матеріали. Коли замовляв, сумнівався чи все буде чітко видно, але якість друку дуже порадувала. Дуже гарний і чіткий друк. Дякую і за швидке виготовлення стенду

 2. Марія

  Ми бажаємо висловити свою глибоку вдячність за стенд ‘Цивільний захист’. Якість товару на високому рівні, і він дуже інформативний та корисний для нашого навчального закладу. Особлива подяка менеджерам за їхню відмінну роботу та ефективну комунікацію, яка дозволила нам зробити замовлення легко та безпроблемно. Дякуємо вам!

 3. Василь

  Дякуємо за стенди, класно виглядають. Друк чіткий, кольори як на фото. Задоволені!

 4. Ірина Миколаївна

  Друк на стенді такий яскравий і чіткий, що вражає. Дуже гарний товар, задоволена на всі 100%. Дякую за швидку обробку та доставку!

 5. Олег Михайлович

  Дякую за ефективну консультацію та вибір найкращого стенду для нашого приміщення. Друк такий яскравий і чіткий, текст добре читається і видно здалеку. Дуже гарно!

Show reviews in all languages (7)

Add a review

Ваша електронна адреса не буде опублікований Обов'язкові для заповнення поля позначені *

Відправити

Вас також зацікавить