Sale!

Хімічна та радіаційна безпека

2,802.02  1,469.00 

(8 customer reviews)
 • Розмір стендів: кожний 500х750мм;
 • Матеріал: ПВХ 3 мм (Німеччина);
 • Друк: наш екологічно чистий друк не містить шкідливих речовин та не має запаху;
 • Доставка: доставимо ваш товар на будь-яке зручне відділення або на адресу.
 • ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 4000 ГРН ДОСТАВКА НА ВІДДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОШТИ БЕЗКОШТОВНА!
 • Ціна з додатковим ламінуванням – 2138 грн
 • Можна замовити кожен стенд окремо

 

 • В НАЯВНОСТІ
 • День замовлення – день відправлення!
 • Працюємо за договорами з бюджетними установами для взаємовигідного співробітництва.
 • Ви можете ОПЛАТИТИ замовлення при отриманні .

 

Переглянути всі стенди в клас безпеки

Опис

Хімічна та радіаційна безпека комплекс стендів – інноваційне рішення для навчання та тренування з питань безпеки в умовах, пов’язаних з хімічними та радіаційними загрозами. Цей комплекс стендів включає набір інтерактивних елементів, що допомагають зрозуміти принципи безпеки, ефективно реагувати на небезпеку та знижувати ризик виникнення негативних наслідків.

Комплекс стендів включає в себе зображення хімічних речовин та радіаційних джерел, які дозволяють візуалізувати їх властивості, особливості розповсюдження та вплив на довкілля. Це допомагає учням навчитися розпізнавати потенційно небезпечні ситуації, правильно оцінювати ризики та приймати необхідні заходи безпеки.

Комплекс також включає навчальні матеріали, які пояснюють основні принципи хімічної та радіаційної безпеки. Інструкційні плакати, діаграми та пояснення допомагають усвідомити правила поводження з хімічними речовинами, виявлення та контроль радіаційних джерел, а також процедури евакуації та дії у надзвичайних ситуаціях.

Хімічна та радіаційна безпека комплекс стендів дозволяє підвищити рівень обізнаності та практичних навичок у галузі безпеки, зменшити ризик і підвищити безпеку для всіх працівників, які працюють з хімічними речовинами та радіаційними джерелами. Цей комплекс є важливим інструментом для промислових компаній, дослідницьких лабораторій, установ охорони здоров’я та усіх інших сфер, де дотримання безпеки є пріоритетом.

Додаткова інформація

Для уроку

Клас безпеки, Клас безпеки

8 reviews for Хімічна та радіаційна безпека

 1. Вікторія

  Чудові стенди! Замовляли саме в цьому дизайні, щоб підійшли в інтер’єр кабінету. Зручно, що співпрацюєте по договіру. Будемо замовляти ще!

 2. Вадим

  Стенди перевершили всі мої очікування. Замовляв одразу декілька комплексів і жодного разу не пошкодавав. Робота менеджерів професійна, відповіли на всі мої питання. Стенди швидко виготовили і відправили. Щиро вдячний!

 3. Ірина

  Стенди чудові. На стендах корисна інформація, зрозуміло написано тому і обрали саме їх, так як замовляли для школи. Лаконічний дизайн став ще одною перевагою. По термінам доставки все максимально швидко, навіть встигли до 1 вересня. Дякую

 4. Олександр Петрович

  Ми шукали стенди з високою якістю, і цей вибір виявився ідеальним. Обслуговування було чудовим.

 5. Максим

  Обслуговування, яке надавалось нам при покупці стендів, було на вищому рівні. Ми відчули, що нас цінують як клієнтів.

 6. Роман Валерійович

  Отримав стенди швидше, ніж очікував. Якість друку на висоті, кольори точно такі, які бажав. Гарно упаковані. Рекомендую!

 7. Семен Петрович

  Доставка була швидкою, і стенд виглядає точно так, як на фото. Якість друку вражає, кольори вибухові.

 8. Марія

  Отримала стенди оперативно і у відмінному стані. Їх яскравість і чіткість друку заслуговують особливої уваги. Дякую за таку якісну роботу!

Show reviews in all languages (9)

Add a review

Ваша електронна адреса не буде опублікований Обов'язкові для заповнення поля позначені *

Відправити

Вас також зацікавить