Мінна безпека в клас безпеки

1,469.00 

(8 customer reviews)
 • Розмір стендів: кожний 500х750мм;
 • Матеріал: ПВХ 3 мм (Німеччина);
 • Друк: наш екологічно чистий друк не містить шкідливих речовин та не має запаху;
 • Доставка: доставимо ваш товар на будь-яке зручне відділення або на адресу.
 • ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 4000 ГРН ДОСТАВКА НА ВІДДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОШТИ БЕЗКОШТОВНА!
 • Ціна з додатковим ламінуванням – 2138 грн
 • Можна замовити кожен стенд окремо

 

 • В НАЯВНОСТІ
 • День замовлення – день відправлення!
 • Працюємо за договорами з бюджетними установами для взаємовигідного співробітництва.
 • Ви можете ОПЛАТИТИ замовлення при отриманні .

 

Переглянути всі стенди в клас безпеки

Опис

Мінна безпека комплекс стендів – ідеальне рішення для ефективного навчання та тренування з проблематики безпеки в умовах, пов’язаних з мінами та вибуховими пристроями. Цей комплекс стендів складається з набору інтерактивних та практичних елементів, які допомагають вдосконалити навички безпеки, зменшити ризик і підвищити свідомість щодо мінних загроз.

Комплекс стендів включає зображення мінних полів, моделі вибухових пристроїв та інструкційні плакати, що пояснюють основні принципи безпеки. Реалістичні зображення мінних полів дозволяють учням навчитися розпізнавати потенційно небезпечні ділянки та правильно реагувати на них.

Моделі вибухових пристроїв допомагають візуалізувати різноманітні типи та конструкції, що дозволяє вивчити їх характеристики та способи дії. Комплекс також містить інструкційні плакати зі зрозумілими схемами та поясненнями, які розкривають основні правила безпеки та процедури уникнення небезпеки.

Мінна безпека комплекс стендів допомагає підвищити рівень свідомості та практичних навичок у галузі безпеки, що є критичними для протидії мінним загрозам. Цей комплекс є незамінним інструментом для військових, саперів, охоронних структур та будь-яких інших професійних груп, які працюють у вибухонебезпечних умовах. Завдяки його використанню, можна значно зменшити ризик виникнення негативних наслідків та підвищити безпеку для всіх учасників.

Додаткова інформація

Для уроку

Клас безпеки, Клас безпеки

8 reviews for Мінна безпека в клас безпеки

 1. Євген

  Чудові стенди, гарний дизайн. Швидке виготовлення і професійна робота менеджерів. Задоволений на всі 100%

 2. Олександр

  Стенд-комплекс перевершив всі мої очікування! Це чудовий продукт з повною інформацією про безпеку, як раз те що я й шукав. Дякую

 3. Віталій

  Замовляли стенди для оформлення кабінету безпеки в школі. Що можу сказати, співвідношення навчання та естетичної насолоди — ось що мене вразило у комплексі стендів з мінної безпеки! Цей захоплюючий досвід розширив мої знання про те, як уникнути небезпеки в умовах війни. Стенди яскраві, інтерактивні та захоплюючі, завдяки їм можна донести дітям як діяти у критичних ситуаціях. Це навчання, яке надихає і допомагає зберегти життя — вражаюче!

 4. Ольга

  Стенд високоякісний та інформативний. Дякуємо менеджерам за професіоналізм!

 5. Інна

  Дуже професійно виготовлений продукт. Обслуговування було швидким та ввічливим. Будемо звертатись до вас ще

 6. Тетяна Ігорівна

  Просто вражена роботою дівчат-менеджерів! Дуже приємне обслуговування та оперативність. Стенди – це просто шедеври! Друк чіткий, кольори насичені, а виглядає все дуже стильно. Дуже задоволена!

 7. Інна

  Стенди отримала швидко і у відмінній упаковці. Вражена яскравістю кольорів і чіткістю друку. Все відповідає опису, дякую за якісну роботу

 8. Тетяна Олександрівна

  “Дуже вдячна вашій команді за оперативну доставку ! Ви – справжні майстри своєї справи! Рекомендую всім!

Add a review

Ваша електронна адреса не буде опублікований Обов'язкові для заповнення поля позначені *

Відправити

Вас також зацікавить