Комплекс стендів “Екстрені служби”

1,820.00 

(4 customer reviews)
 • Розмір: 76х46 см кожен;
 • Матеріал: міцний і зносостійкий ПВХ, товщиною 3 мм;
 • Друк нешкідливий і безпечний для дітей;
 • Відправлення здійснюється в усі куточки України будь-яким поштовим сервісом.

 

 • В НАЯВНОСТІ
 • День замовлення – день відправлення!
 • Працюємо за договорами з бюджетними установами для взаємовигідного співробітництва.
 • Ви можете ОПЛАТИТИ замовлення при отриманні .

Переглянути всі стенди в клас безпеки

 

Опис

Стенди “Екстренні служби” – це не просто інформаційний засіб, але і важливий елемент для підвищення свідомості та безпеки в екстрених ситуаціях. Кожен аспект цих стендів вибирався з метою забезпечити вам високу якість, зручність в сприйнятті інформації та привабливий дизайн.

Матеріал стендів обраний таким чином, щоб забезпечити тривалу службу та стійкість до зовнішніх впливів. Ламінація є важливою додатковою характеристикою, яка забезпечує стійкість до вологи та захищає від потрапляння бруду.

Чіткий друк та контрастні, насичені кольори роблять інформацію на стендах легко зрозумілою та видимою. Кожен стенд містить чітко сформульовані інструкції та поради для дій у надзвичайних ситуаціях. Якість друку і дизайну забезпечується з великою увагою до деталей.

Гарний дизайн стендів забезпечує не лише їхню функціональність, але і привабливий зовнішній вигляд. Комбінація контрастних насичених кольорів допомагає привертати увагу та підкреслює важливість інформації на стендах.

Стенди “Екстренні служби” – це засіб, який вражає своєю якістю, зручністю та привабливим виглядом, надаючи вам необхідні інструкції для дій у надзвичайних ситуаціях.

Додаткова інформація

Для уроку

Клас безпеки, Клас безпеки

Вікова категорія

молодша школа (НУШ), молодша школа (НУШ), старша школа, старша школа

4 reviews for Комплекс стендів “Екстрені служби”

 1. Андрій Володимирович

  Велике спасибі за чудовий стенд! Замовлення отримали вчасно, менеджери були дуже привітні. Раджу всім, хто шукає надійність та якість.

 2. Юлія Сергіївна

  Ви – справжні професіонали! Замовлення виконали дуже якісно, все приїхало швидко. Чудовий стенд, який прикрасить наше приміщення!

 3. Олег Сергійович

  Стенди виготовили швидко, і я з цим повністю задоволений. Друк на них виглядає дуже яскраво та чітко, а матеріал відмінної якості.

 4. Володимир Ігорович

  Ваша компанія – справжні професіонали! Стенди, які ми у вас придбали, перевершив всі наші очікування! Швидко, якісно, професійно!

Show reviews in all languages (7)

Add a review

Ваша електронна адреса не буде опублікований Обов'язкові для заповнення поля позначені *

Відправити

Вас також зацікавить